[WNG] SYLWESTER 2oo6/2oo7; 2oo8/2oo9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Miał sie pojawić temat wczoraj ale ktoś zaspał
więc krótko i na temat

Nasi przyjaciele Radek i Ela organizują w tym roku klubowego sylwajstra - nie to żeby chcieli ale zostało im to narzucone przezemnie - bardzo jestem wdzięczny że moją propozycje przyjęli,
dlatego też ogłaszamy wszem i wobec że WNG w tym roku bawi się na polach w okolicy obwodnicy w pięknym domku Rawuków

szczegóły kiedy ta impreza mam nadzieje że po świętach podadzą organizatorzy

Do Siego Roku

  
 
2006-12-11 15:36:15, GDA pisze:
Cytat:
Miał sie pojawić temat wczoraj ale ktoś zaspał [...]


No wiesz! Wczoraj jakoś miałam niedzielnego lenia a w tygodniu to niektórzy w pracy pracują, a nie piszą posty na forum
Cytat:
[...] WNG w tym roku bawi się na polach w okolicy obwodnicy


Eeee a już myślałam, że u nas w chatce, ale jak wolicie na polu to niech Wam będzie
Cytat:
[...] w pięknym domku Rawuków


Aaaa widzisz a jednak Hasło przewodnie: "Kapeć lub bosa noga party"

No imprezka najprawdopodobniej będzie w urodzinki Rawuka, co by nie robić dwóch imprez osobno . Myśle, że szczegóły co i jak i kto pichci to ustalimy sobie na spotkanku środowym przed Świętami. Może uda nam się spotkać wtedy w większym niż zazwyczaj gronie . A w międzyczasie wpisujcie się tu kto jest chętny, zaczniemy się z Rawukiem psychicznie przygotowywać
  
 
Ja z Eweliną , oczywiscie sie piszemy.
  
 
To ja z Marzenka sie melduje
  
 
Naliczyłam już jakieś 16 osób, oj będzie się działo kto jeszcze nie wie, co ma przynieść niech pisze/dzwoni/sms-uje.
  
 
Dzisiaj sie jeszcze spotkamy w alfie trza by jakas mala zrzute zrobic co nie
  
 
Cytat:
2006-12-27 13:58:52, Maras pisze:
Dzisiaj sie jeszcze spotkamy w alfie trza by jakas mala zrzute zrobic co nie


No raczej Nas nie bedzie Ale chyba zrzuta nie jest potrzebna, dziewczyny menu chyba juz ustalily, a picie to kazdy przynosi co lubi
  
 
ja tylko chciałem powiedzieć że Wam gratuluje i troche zazdroszczę (w pozytywnym znaczeniu ) że zorganizowaliście sobie imprezkę
miłej zabawy!!!!!!
  
 
Cytat:
2006-12-27 14:43:24, Rawuk pisze:
No raczej Nas nie bedzie Ale chyba zrzuta nie jest potrzebna, dziewczyny menu chyba juz ustalily, a picie to kazdy przynosi co lubi



NIE BEDZIECIE KUPOWAC JEDNORAZOWEK ITP.....???
TROCHE TEGO POJDZIE
  
 
Dobra z wstepnych ustalen przydalby sie stol najlepiej o wysokosci 72 cm (+-5 ) i 7 krzesel najlepiej podbitych a jesli nie to chociaz na drewnianych nogach
No i najwazniejsze, zapodawajcie muze jeszcze jest czas to sie sciagnie to i owo
  
 
Eeee nieee stół to raczej nie, dziś rozłożymy ten co mamy i powinno być ok. Damy jeszcze znak. Co do krzeseł to temat aktualny .
PS. Jutro wybierzemy się na zakupki, majątku za plastyki nie powinno być więc damy radę nie bójcie się: będziemy się potem rozliczać
  
 
No to jak w koncu z tym stolem ?
  
 
Floydy maja podejść tylko na kawkę, Jurka nie będzie, Daniel z żoną pod dużym znakiem zapytania, bo mały chory.... więc z 16 zrobiło sie pewnych 11+2 na chwile, powinniśmy dać radę zatem przy tym stole co mamy. Na 100% potwierdzimy wieczorkiem.
  
 
Cytat:
2006-12-29 12:42:24, Elcik pisze:
więc z 16 zrobiło sie pewnych 11+2 na chwile


Marasy
Łaziki
GAD-y
Adamusy
Rawuki

to daje 10 osób /że tak powiem stała doroczna ekipa /

a kto to jeszcze te 3 osoby jeżeli można wiedzieć ?
  
 
Cytat:
2006-12-27 14:51:48, momik pisze:
ja tylko chciałem powiedzieć że Wam gratuluje i troche zazdroszczę (w pozytywnym znaczeniu ) że zorganizowaliście sobie imprezkę miłej zabawy!!!!!!


Momik - przyjacielu drogi, wpadaj do nas z żonką
  
 
Cytat:
2006-12-29 13:31:34, GDA pisze:
a kto to jeszcze te 3 osoby jeżeli można wiedzieć ?


Pawel no i Floyd-y na chwilke

Wiec jak ktos ma ochote to nie ma przeciwwskazan, miejsce do spania jest
  
 
Cytat:
2006-12-29 13:33:46, GDA pisze:
Momik - przyjacielu drogi, wpadaj do nas z żonką


oj dziekuje bardzo i na pewno chętnie bym skorzystał ale kto wie czy na porodowce syleka nie spędzimy
szampańskeij zabawy do białego rana dzieciaki kochane!!!!
  
 
Cytat:
2006-12-29 13:38:39, Rawuk pisze:
Pawel no i Floyd-y na chwilke


Aaa i wszystko jasne

ojjj będzie BIBA
  
 
Cytat:
GDA Wysłany: 2006-12-29 13:31:34

Cytat:

2006-12-29 12:42:24, Elcik pisze:
więc z 16 zrobiło sie pewnych 11+2 na chwile



Marasy
Łaziki
GAD-y
Adamusy
Rawuki

to daje 10 osób /że tak powiem stała doroczna ekipa /

a kto to jeszcze te 3 osoby jeżeli można wiedzieć ?



ale macie fajnie...cala sielanka a ja dostalem odp od polowicy albo tu albo wcale...zaraz skusze sie na wcale i przyjade do was hehe
  
 
Cytat:
2006-12-29 14:48:39, chris1500 pisze:
ale macie fajnie...cala sielanka a ja dostalem odp od polowicy albo tu albo wcale...zaraz skusze sie na wcale i przyjade do was hehe


Pantofel