[WNG] SYLWESTER 2oo6/2oo7; 2oo8/2oo9 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja Ci dam pantofel to przez to ze chcieliscie rowno uprawnienia..ja tez hehe a teraz mam... gdy cos koliduje z planami to potem moze i 2tyg sie nie odzywac ale ja cos zaraz wymysle przyjedzie sie do was i dziwnym trafem auto sie popsuje hehe
  
 
Wogole Cie nie rozumiem: gumowy mlotek->cios w potylice -> szeroka tasma -> bagaznik -> Zakoniczn -> zabawa do rana. Schemat prosciutki jak klucz do kol
  
 
oo dobra mysl gorzej jak sie okaze ze w sklepach powykupywali gumowe mlotki ida jak cieple buleczki
  
 
Cytat:
2006-12-29 15:14:47, Rawuk pisze:
Wogole Cie nie rozumiem: gumowy mlotek->cios w potylice -> szeroka tasma -> bagaznik -> Zakoniczn -> zabawa do rana. Schemat prosciutki jak klucz do kol


ELA CZY TY TO CZYTASZ!!!
  
 
Właśnie przeczytałam......no coż człowieka poznaje się cały czas .
PS. Będzie nas "parowo" do tańców, gdyż świętować z nami będzie Ola siostra Rawuka
  
 
Znaczy się "taksówkarz" będzie miał z kim tańczyć

Do zobaczenia wkrótce i szampańskiej zabawy życzę nam a także wszystkim którzy będą bawić się gdzie indziej
  
 
Zreanimowalem dzisiaj stroboskop, a Ewelina ma gdzies "zabytkowy" kolorofon. To tak dla zapewnienia oprawy swietlnej parkietu.
  
 
Cytat:
2006-12-31 11:36:16, Lazik pisze:
... parkietu.


Znaczy się te źle ułożone panele u Rawuków zostały zamienione na parkiet już


  
 
Cytat:
2006-12-31 11:39:00, GDA pisze:
Znaczy się te źle ułożone panele u Rawuków zostały zamienione na parkiet już


Sam jestes zle ulozony
  
 
TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI WNG ...

Heyah,
wszystkiego najlepszego w Nowym 2007 roku z imprezy u Rawuków życzą - i teraz po kolei będziemy sie wpisywać - niesteyty to już drugi wpis KJM bo pierwzy się skasował i Adamusa tresć poszła się ..

przepraszamy za jakość przekazu:

=========================================

Wszystkiego Najlepszego z 1,9 promila z okazji Nowego Roku zycza Adamus ze Slimaczkiem

===========================================

Wszystkiego najlepszego w nowym 2007 roku życzy GDA wraz z Moniką

=========================================

Pomyślności w Nowym 2007 Roku i pełnych baków paliwa

życzy
Pawel FSO125p (zielono-biały) [na wniosek GDA - taxi wagon]
==========================================
Wszystkiego naj,naj od Marasa i Marzenki dla calego FSO ))

===========================================

Aby kilomertr y plynely gladko jak Rawuka przypalanka w gardlo
zyczy Łazik z Ewelina
===========================================
Jako gospodarz tej imprezy pod przymusem informuje: same pijaki i wogole to przeszkadzaja mi pisac Wszystkiego Najlepszego z Nowym Rokiem przesylaja Elcik i Rawuk



  
 
btw: zdsj³cia beda w połudnvei

prosze nie kasowaźć TEAKTY

KUŁWA
  
 
Autoryzuje moje zyczenia

Dziekuje takze Rawukowi wraz z nieoceniona Elcikiem za zaproszenie. Bylo pieknie witac z Wami Nowy 2007 FSO-Rok
Pozdrawiam cala bawiaca sie ekipe Wolnego Namiotu Gdansk.

Adamus ze Slimaczkiem
  
 
o w mordę!!!
  
 
A wydawałoby się, że to ludzie na poziomie . A tu alkohol leje się strumieniami, ech .

Najlepszego!!!
  
 
Nauka okresla to mianem FREZA
  
 
Krótka reminescencja
























  
 
Notoście pobalowali, szkoda że temat był dla mnie niedostępny zaróno wirtualnie, jak i na żywo (brak czasu by stawić się na spota) bo pewnie bym się pisał... A tak to skończyłem w Pucku z kąd ledwo udało się wrócić.

Na swoją obronę mam jedynie fotkę z odpowiednio gupią miną




[ wiadomość edytowana przez: Nomad dnia 2007-01-06 20:53:10 ]
  
 
A w tym roku co z sylwkiem ?
  
 
Łazik, szybko się obudziłeś