Do kina, czy na film ??? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja do kina nie chodzę, kino przychodzi do mnie
Jeśli chodzi o filmy polskie, to czekam na oficjalne wydanie dvd, nie bawię się w piraty i dlatego jeszcze nie widziałem Rysia.


[ wiadomość edytowana przez: marcin032 dnia 2007-02-15 07:26:48 ]
  
 
Byłem pare dni temu na Rysiu. Zgadzam się z Madzią, mnóstwo gwiazd w nietypowych rolach Film taki sobie, można się pare razy zaśmiać, ale przynajmniej długi (polecam kina z wygodnymi fotelami, żeby nic nie chciało zdrętwieć :>)
  
 
AdS początek był ciężki, no nie... Nie wiem jak Ty ale ja nie zapamiętałam ani jednego cytatu a to niedobrze świadczy o filmie (a nie o mojej pamięci )
  
 
eee tam, jak za pierwszym razem ogladalem 'rejs' wydawal mi sie nudny.... za kolejnymi podejsciami nie moglem wytrzymac moze tak samo jest z 'rysiem' 'Hi way' tez trzeba pare razy ogladnac (jesli sie mumio nie zna )


---
(ale gafa w tytule filmu )


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2007-02-16 17:44:50 ]
  
 
W ostatni poniedziałek były dogrywane zimowe sceny do "U Pana Boga za piecem II" Jest szansa, że film pojawi się w kinach na wiosnę tego roku.

Jeśli chodzi o filmy z Mumio, to niestety, ale ja ich nie trawię. Pierwszy film, jaki z nimi oglądałem, to chyba "Los Chłopacos", o ile dobrze pamiętam. Reszta ich dzieł też jest dla mnie niezrozumiała

  
 
Cytat:
2007-02-15 20:34:04, madzia_83 pisze:
AdS początek był ciężki, no nie... Nie wiem jak Ty ale ja nie zapamiętałam ani jednego cytatu a to niedobrze świadczy o filmie (a nie o mojej pamięci )



Ogólnie dość ciężko było ze względu na "zamotaną" fabułę Z cytatami zgadzam się w 100%, dziwne, bo wydaje się że pare śmiesznych było. Być może takie cytaty zapamiętuję się po kilkukrotnym obejrzeniu jak Talus sugeruje. Pamiętam że była reklama marki KIA i pani Pupa w klubie
  
 
Pusty dom (Bin jip) -2004
  
 
Cytat:
2007-02-17 01:00:36, AdS pisze:
Być może takie cytaty zapamiętuję się po kilkukrotnym obejrzeniu jak Talus sugeruje. Pamiętam że była reklama marki KIA i pani Pupa w klubie



Bo ja wiem... mi raczej od razu wpadają w ucho i zapamiętuję ja prócz tych co wymieniłeś pamiętam "Rysiek ty mnie naprawde kochasz!!" - po tym jak wiewióra dostała deską do mięsa w łeb
  
 
Cytat:
2007-02-17 09:12:12, Talus pisze:
Pusty dom (Bin jip) -2004


Tego jeszcze nie widziałem, ale jeśli jest to klasyczny horror, to zwrócisz mi kaskę za wypożyczenie tego filmu.

p.s. nie cierpię horrorów,
  
 
o dziwo to nie jest horror... japonczycy tez potrafia robic cos ambitniejszego
  
 
Cytat:
2007-02-17 21:54:20, madzia_83 pisze:
Bo ja wiem... mi raczej od razu wpadają w ucho i zapamiętuję ja prócz tych co wymieniłeś pamiętam "Rysiek ty mnie naprawde kochasz!!" - po tym jak wiewióra dostała deską do mięsa w łeb



Nie chwaląc się mi też zwykle drugim uchem nie wylatuje , swojego czasu seksmisje znałem chyba na pamięć, ale nie powiem zebym ją raz oglądał ;D Cztery lata temu znałem na potęgę kawałów, a dwa lata temu całe skecze kabaretowe wraz z choreografią

Jak pisałem poprzedniego posta świtał jakiś cytat, ale postanowiłem się nie przemęczać i dałem spokój. No dobra, 1-0

Wracając przynajmniej częściowo do tematu, najśmiesznieszy film jaki widziałem w kinie to shrek I, najbardziej wzruszający Gladiator (ale nie płakałem ;D) Z tym że zwykle mam szczescie do beznadziejnych filmów wybranych w kinie.
  
 
Cytat:
2007-02-18 03:50:24, Talus pisze:
o dziwo to nie jest horror... japonczycy tez potrafia robic cos ambitniejszego



będę musiał to obejrzeć

No, to mam Wam do zaoferowania naprawdę świetny film. Wczoraj go oglądałem i powiem szczerze, że dawno nie widziałem takiego thrillera Oto skrót cytatu z okładki z tym filmem
Cytat:
...Żaden twój domysł się nie sprawdzi. Kolejny zwrot akcji wywróci do góry nogami twoje wyobrażenia. Pytanie brzmi; kto tu tak naprawdę jest łowcą, a kto ofiarą? Odpowiedzi nie poznasz do ostatniej sekundy filmu. Może nawet nie poznasz jej nigdy...


I mogę to potwierdzić

Tytuł tego filmu, to PUŁAPKA
Obejrzyjcie koniecznie
  
 
Wczoraj wypatrzyłem w tesco w promocji tylko 5,99 Człowieka z księżyca -stwierdziłem, ze sobie kupie. a co fajna komedia, można ją mieć w domu.

A jak już tak grzebałam w tych koszach to wziąłem jeszcze kawałek polskiego kina - Słodko gorzki.
  
 
właśnie obejrzałem świadka koronnego

i w sumie nie jest aż taki zły
  
 
ja obecnie sciągam The A-Team

mam juz dwia sezony pierwszy drugi i połowe trzeciego , druga połowa trzciego sciąga mi sie juz , szkoda ze nie ma napisów do wszystkich odcinków , zostanią mi jeszcze dwie serie , czwarta i piąta do sciągniecia

pamietam jak ten film na początku lat 90 leciał na Poloni 1 wtedy zawsze jak leciała Druzyna A starałem sie ją oglądać
  
 
Cytat:
2007-03-01 12:03:43, Suchy pisze:
właśnie obejrzałem świadka koronnego i w sumie nie jest aż taki zły


wczoraj ja tez ogladalem moze byc
  
 
Ghost rider ,nudna kiszka, nie polecam

ze Cage zagral w takim filmie



[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2007-03-04 22:42:57 ]
  
 
Jak to się robi z dziewczynami
polecam jak najbardziej...
tylko proszę ostrzec ewentualne dziewczyny, żeby nie brały tego na serio
  
 
ja ja standardowo jak co tydzień Prison Break
a dzisiaj jeszcze Prawo Miasta (ten nowy serialna Polsacie)
  
 
Testosteron

Facet niczego nowego tam się nie dowie.
Kobitkom polecam

Hasło - komedia
jest naciągane, więc nie nastawiałbym się na tą kategorię.
Jeśli lubisz pośmiać się po prostu z codziennych życiowych scenek ... ?
polecam