Plusy 1.4 ze wspomaganiem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Mam pytanie czy spotkaliście się z Polonezem Caro/Atu+ 1.4Gti z zamontowanym seryjnym wspomaganiem kierownicy
Ja o takim nie słyszałem do tej pory, ale czytałem na PTK, że było dostępne jako opcja, potwierdziło to kilka osób.
Czy to prawda???
Ile takie wspomaganie kosztowało???
Dużo tego było???
Ma ktoś jakieś skany ulotek i instrukcji od plusów 1.4 gdzie o tym jest
Ogólnie szukam informacji n.t wspomaganie, cen i wyposażenie jakie w nich były.
Z góry pięknie dziękuje Wam za pomoc.
Pozdrawiam!


[ wiadomość edytowana przez: Yoshi81 dnia 2005-07-05 20:07:41 ]
  
 
No to ciekawa sprawa, bo słyszałem że w 1.4 nie montowali w ogóle wspomy. Ehh to FSO kombinowało jak koń pod górę.
  
 
Ja mam gdzies cennik z polowy lat 90tych i tam tez jest opcja na wspomaganie, ale wylacznie w 1.6, to samo bylo jak zaczeli produkowac Plusy, ale wtedy 1.4 to juz nawet oficjalnie nie proponowali, bo gadalem w kilku salonach. No i ta pieprzona belka wzmocnieniowa, ktora zwezili zeby sie wspomaganie zmiescilo. Porazka stulecia. Jak mozna tak sp*** samochod. Potem sie dziwili ze polowa Poldkow peka z przodu.
  
 
Yoshi - a poszukać się nie chciało

Wspomaganie - Polonez 1,4 16V (Rover)


  
 
Widziałem ten wątek, ale on był bardziej o samym montażu wspomagania do 1.4,
A ja szukam czy kładziono seryjnie takie do plusa i informacji o tym .
Ale w sumie mogłem odswieżyć tamten wątek , a i dzięki za spełnienie prośby
  
 
Jak pewnie przeczytałeś w tamtym temacie to nie montowano seryjnie wspomy do 1.4

btw: wkrótce się posprząta to znaczy połączy te dwa tematy
  
 
Cytat:
2005-07-05 21:24:22, Yoshi81 pisze:
Widziałem ten wątek, ale on był bardziej o samym montażu wspomagania do 1.4, A ja szukam czy kładziono seryjnie takie do plusa i informacji o tym . Ale w sumie mogłem odswieżyć tamten wątek , a i dzięki za spełnienie prośby


ZTCW w 1.4GTI nie było opcji wspomy... :-/
 
 
Sterciu w 1.4 mial fabryczna wspome... Szukal faktury ale nie znalazl...
  
 
No właśnie czytałem, że Sterciu miał, ale w sumie kazdy z plusów 1.4 jakie widziałem wspomy nie miał.
A w instrukcji od plusa 1.4 jest coś n.t wspomy?
  
 
Cytat:
2005-07-05 22:20:05, Yoshi81 pisze:
(ciach) A w instrukcji od plusa 1.4 jest coś n.t wspomy?


Nie czytasz dokładnie ? Jak może być coś o wspomaganiu skoro tego nie montowali fabrycznie ?
  
 
Może do tych co miały wspomaganie była jakaś dodatkows strona, bądź ulotka??
Z tego co wiem do Poldków z klimą były dodatkowe ulotki opisujące jej działanie.
  
 
Cytat:
2005-07-05 23:15:40, Yoshi81 pisze:
Może do tych co miały wspomaganie była jakaś dodatkows strona, bądź ulotka?? Z tego co wiem do Poldków z klimą były dodatkowe ulotki opisujące jej działanie.

zawracasz głowę
nie było plusów 1.4 ze wspomą i już i żadnych ulotek też nie było.
  
 
Buehehe - Yoshi "a może babcia miała wąsy?"

co ty sie tak uczepiłeś tego wspomagania ? NIE BYŁO !!! czegoś takiego fabrycznie w roverach, ileż razy to trzeba jeszcze napisać ?
  
 
W oficjalnej sprzedazy nigdy nie bylo, w Plusach tym bardziej, bo DU raczej nie zalezalo na dobrej sprzedazy samochodu dorownujacego wielkoscia wnetrza i osiagami podstawowym wersjom Lanosa.

FSO zrobila serie wspomagania do Rovera, ale to bylo w erze przedplusowej, te samochody tez trafili na rynek, ale juz z drugiej reki...

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Nie wierzę, że miały bo czegoś takiego nie widziałem, ale po prostu chcę sprawdzić czy to prawda co na PTK pisali .
Sterciu z PTK twierdził, że miał takiego, więc chciałem sprawdzić czy to możliwe, miał pokazać kwit z zakupu tamtego Poldzia, ale nie znalazł.
W sumie po wysłuchaniu Waszych głosów dochodzę do wnisoku, że to niemożliwe by było seryjne wspomaganie w plusach.
  
 
Cytat:
2005-07-06 12:48:08, Yoshi81 pisze:
...dochodzę do wnisoku, ...


OK, tak trzymaj...

trudno było, ale widać się udało...
 
 
Wspoma w roverach jest jak Yoshi - wirtualna
  
 
Wszyscy macie przerąbane na Bałutach, bueheheh
  
 
Oj tak .
Przemek.M powiedział, że włoży najlepszy dres gdy będe działał .
Tylko taka biała przejsciówka WH się zachowa .
  
 
Ba! Na Bałutach nigdy nie zamykam auta, szyby opuszczone, radio gra - nikt nie ruszy