Spotkani na trasie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj na Morenie na CB zostalem przechwycony przez majki_cb (tego od zoltego Poldka), co prawda mowil, ze juz "prawdziwego samochodu" nie ma i w W-wie siedzi ale serdecznie pozdrawia, a potem we Wrzeszczu otrabil mnie Maras, tez niestety w plastiku
  
 
Godz. 9.47, Łopuszańska, Janio w byłym Gadowozie mknie w strone skrzyżowania z al. Krakowską
  
 
Krupek widziany pod salonem BMW
  
 
Paweł (Truten) w swoim FSO 1500 spotkany na krajowej "1" w miejscowości Warlubie. Pogadali przez CB i się do Tuszyna umawiali.
  
 
Cytat:
2007-08-04 16:49:00, autowidol pisze:
Paweł (Truten) w swoim FSO 1500 spotkany na krajowej "1" w miejscowości Warlubie. Pogadali przez CB i się do Tuszyna umawiali.



Tak jest, potwierdzam Bardzo miło i sympatycznie jest spotkać na trasie bratnią duszę.
A z tym Tuszynem to musze jeszcze poważnie się zastanowić.
Pozdrawiam
  
 
OLOnez kombi był widziany koło 12.00 na Szwedzkiej
  
 
Cytat:
2007-07-10 20:46:36, jose pisze:
Godz. 9.47, Łopuszańska, Janio w byłym Gadowozie mknie w strone skrzyżowania z al. Krakowską



Nie janio tylko jego ociec. Janio jeździ Lindowozem albo niebieskim polonem z bordową klapą kombi
  
 
Nie na trasie, a na parkingu. Miejsce: Gdańsk Matarnia, parking przy centrum handlowym. Godzina 13:02. Bordowy Plonez Cargo z naklejką klubową na tylnej szybie. Czyje to auto?
  
 
Cytat:
2007-07-09 23:03:58, Rawuk pisze:
Dzisiaj na Morenie na CB zostalem przechwycony przez majki_cb (tego od zoltego Poldka), co prawda mowil, ze juz "prawdziwego samochodu" nie ma i w W-wie siedzi ale serdecznie pozdrawia, a potem we Wrzeszczu otrabil mnie Maras, tez niestety w plastiku



Mily spotkanie na trasie w Gdynii wczoraj okolo godz. 1600. Rawuk gapil sie na mojego poloneza nr 1 a ja widzialem jego naklejki WNG, ale on mnie nie rozpoznal bo nie bylem w polonezie lecz w innym samochodzie za tesciem ktory prowadzil moj polonez.
  
 
Czy wczoraj nie mijał mnie hetman na Towarowej (ok 1655)?
  
 
Cytat:
2007-10-22 11:11:54, OLO pisze:
Czy wczoraj nie mijał mnie hetman na Towarowej (ok 1655)?



To jest bardzo mozliwy, blisko mieszkam. W ktorym samochodzie bylem?
  
 
Ceglasty borewicz. WX ..... Jechałeś na północ
  
 
Wczoraj spotkałem w Sopoćkowie poloneza Zalewskiego ale najpierw zanim go zobaczyłem usłyszałem jak pracuje kłówka-coś pięknego zobaczyć tego poloneza w ruchu ulicznym-bezcenne
  
 
Sroda 8,25 - ordona i kasprzaka - Janio w transicie
  
 
Dzis widzialem Blekitny Borewicz ex-BodzioT'owi w stolicy.


[ wiadomość edytowana przez: hetman dnia 2007-11-14 00:44:32 ]
  
 
Niedziela około godziny 9:00 Jojo i Bolima w subarynce kręcący się koło mojego garażu

a potem jeszcze kręcili się cały dzień do Gdańsku
  
 
Przed kwilką na Grunwaldzkiej na wysokości Galerii Bałtyckiej wepchnął się mi przed maskę niebieski Focus NE
  
 
Cytat:
2007-11-18 16:22:03, danielewicz pisze:
Przed kwilką na Grunwaldzkiej na wysokości Galerii Bałtyckiej wepchnął się mi przed maskę niebieski Focus NE


Ja tam nic nie wiem - roszczenia do Slimaczka

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Platynowa padaka stała rano na Orlenie na Kolibkach
  
 
Hetman w czerwonym borewiczu widziany wczoraj na Towarowej. Wpuscil mnie przed siebie i "uratowal" moj plan skretu w lewo. Ciekawe czy wiedzial, ze to ja .