Polonez Truck ROY 1,9 D - rocznik 2000

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kiedys obiecałem że pokaże swego poldka sprowadzonego z Austrii więc pokazuje zamazałem tylko na zdjęciu to co nie potrzebne

1.9d od citroena rok 2000 dokładnego przebiegu nieznam bo kiedy go kupiłem licznik bym zepsuty ale myśle że około 100tys bo dotąd miał robione przeglądy tapicerka jasna szaraw srodku był jak nowy dlatego od razu założyłem pokrowce bo jednak to auto do pracy kierownica standrdowa jak na ten rok daewoo chociaz gdzięś w garażu mam exportową od celiny 1.5 która kiedyś miał brat też potem wrzuce fotke









A tak wyglądał w dniu kiedy go kupiłem przed małymi uleprzeniami



A tu poldek wraca do Ojczyzny


Tu poldek jest już w domu


a to jeden z poprzednich poldków stara dobra konstrukcja



[ wiadomość edytowana przez: GDA dnia 2007-01-29 08:27:11 ]
[ powód edycji: przeredagowanie tematu ]
  
 
Ta antena w plastikowym podszybiu byla fabrycznie zamontowana?
  
 
jak najbardziej
  
 
Widzisz, sprowadziles biedaka na gorsze drogi, do ciezkiej zapewne roboty, a mial juz nadzieje na spokojna starosc w higienicznej Austrii...

Ten czerwony Truck - to tez z Austrii??

Pozdrawiam
Adamus

  
 
hehehehhe ten czerwony to poprzedni poldek ,a w Austrii wcale nie są takie dobre ,roboty to on wcale ciężkiej nie wykonuje wozi góra 100kg ładunku
  
 
Ciekawy egzemplarz

znasz może jego historię jak trafił do Austrii? bo chyba nie oficjalną drogą eksportu? Adamus wiesz cos o takowym w roku 2000 ?
  
 
Cytat:
2007-01-29 11:50:15, GDA pisze:
Ciekawy egzemplarz znasz może jego historię jak trafił do Austrii? bo chyba nie oficjalną drogą eksportu? Adamus wiesz cos o takowym w roku 2000 ?


Jak najbardziej oficjalnie! Eksport Trucka do Austrii ruszyl bodaj w 1998, albo 1999. Sprzedawany byl przez dealerow Daewoo, mial znaczek DU z przodu. I pewnie do dzis bylby sprzedawany, gdyby nie nieekonomiczna decyzja o wstrzymaniu produkcji.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Jest jeszcze troszke tych truckow na świecie
http://www.teszvesz.hu/item159433605_daewoo_fso_1_9d_truck.html
ten co prawda nie w Austrii, a swoją drogą kiedyś miałem mozliwość kupienia rovera z 1996 za 750e w holandii el.szyby,alusy i uwaga przebieg 33tys ale potzrebowałem trucka myślałem jeszcze o vw caddy albo skodzie felici, ale kidy znalazłem trucka nie wachałem sie zadzwoniłem dogadałem sie i po tygodniu stał juz u mnie w gazrażu to fota jak znalazłem go na necie


[ wiadomość edytowana przez: draiwer5 dnia 2007-01-29 13:21:38 ]

[ wiadomość edytowana przez: draiwer5 dnia 2007-01-29 13:22:18 ]
  
 
widzialem kiedys identycznego w turcji , na tureckich numerach. Nie wiem niestety z jakim silnikiem i jakim wyposazeniem.
  
 
czyż nie piekny ładunek




[ wiadomość edytowana przez: draiwer5 dnia 2007-05-17 13:47:55 ]
  
 
Oddam nerke za CBRke
  
 
Aktualne foty najładniejszego Roya otrzymał wczoraj aluski od e30 reszte fotek wrzuce jutro bo nie moge zgrac z telefonu



  
 







  
 
Fajnie ze pomimo ze masz bawarie potrafisz tez zadbac o poldka.
  
 
Elektryczne szyby i lusterka













  
 
Właśnie sobie uświadomiłem że miną rok od tego jak byłem truckiem w Monachium 3300km niestety nie obyło sie bez małej awarii pozdrawiam Panów z serwisu dwewoo-fsow Bolesławcu nawet jedną fotke znalazłem gdzieś pod Monachium

  
 
Ale przepraszam co ci się z głową stało
  
 
Cytat:
2008-11-18 10:12:14, GDA pisze:
Ale przepraszam co ci się z głową stało

Oczy mam zmkniete na tym zdjęciu:
  
 
co to za fele?
  
 
Cytat:
2008-11-19 07:24:54, OLO pisze:
co to za fele?



od Bmw e 30 z przodu siedzą dystanse żeby nie tarło o sprezyny