Jaki sterownik sondy do gazu ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jaki macie sterownik sondy lambda STAG i ile dalej jaki np Stag2-L STAG 50 itd bo chyba mnie wykiwali gazownicy
  
 
A gdzie zakladales gaz lub zmienialas sterownik? Jak na Ilzeckiej tam za Pulankami to sie nie dziw, ze zrobili nie tak bo oni nie znaja sie w ogole na rzeczy. Jak masz problem z gazem to jedz do warsztatu do Szewnej, bo to jeden z nielicznych warsztatow montujacych gaz w okolicy, ktory sie super zna na tym, co robi...
  
 
bylem tam wlasnie dzisiaj zapytac sie co i jak to koles sie dziwil ze wogole jezdzi bo zalozyli mi podstawowa instalacje na jednopunkt a ja mam 16 zaworowke na wielopunkcie....predkosc maksymalna 150km/h poprostu smiech a spalanie to nawet szkoda gadac a pytanie z innej beczki jedziesz na 5 lecie klubu do skarzyska ?? moze wybrali bysmy sie razem...
  
 
Cytat:
2007-08-16 19:34:05, Diegus18 pisze:
bylem tam wlasnie dzisiaj zapytac sie co i jak to koles sie dziwil ze wogole jezdzi bo zalozyli mi podstawowa instalacje na jednopunkt a ja mam 16 zaworowke na wielopunkcie....predkosc maksymalna 150km/h poprostu smiech a spalanie to nawet szkoda gadac a pytanie z innej beczki jedziesz na 5 lecie klubu do skarzyska ?? moze wybrali bysmy sie razem...


a po co więcej jechać....
Polskie przepisy tego zabraniają a za granice pewnie żadko jeżdzisz....