Xxx [Tuner-TCS] xxx - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
gdzie ten filmik
  
 
Sorki chłopaki ja ostatnio zakręcony jestem i za dużo rzeczy na głowie a za mało snu

Filmik do pobrania tutaj Miłego oglądania

http://s000.wyslijto.pl/?file_id=07417094889593449925
  
 
Cytat:
2007-03-19 01:13:24, Tuner-TCS pisze:
Miłego oglądania http://s000.wyslijto.pl/?file_id=07417094889593449925


fajnie wyszlo
  
 
mam jakies "problemiki" ze sciagnieciem filniku to tylko u mnie czy moze jakas mala awaria z plikiem....?
  
 
Witam. Dawno mnie tu nie było (znów)
Ale już nadrabiam Essi ostatnio załapał sie na wymiane tuleji wahaczy, końcówek drążków kierowniczych i teraz już jest cacy, nic nie stuka nic nie puka i można dalej jeździć Coraz bardziej sie do niego przywiązuje i nawet nie myśle już o zmianie autka
Zwłaszcza że zbliża sie lato, ciepłe dni i...Ci co nie mają dachu w samochodzie wiedzą o czym mówię
A wracając do modyfikacji to w czwartek wskoczył pod zderzaczek tłumik. Daje fajny niski ton przy czym nie hałasuje nadmiernie, czego sie najbardziej bałem. Przetestowałem już na trasie Słupsk-Koszalin i jest dobrze a jutro kolejny prawdziwy sprawdzian dla autka trasa Słupsk-Zabrze-Słupsk, razem 1200km Jak sie spisze dobrze to w następnym tygodniu będzie kolejna mała modyfikacja układu wydechowego i nowy grill.



Korzystając z okazji że już jestem wrzuce najnowszy filmik naszej grupy Auto Mania Słupsk z wypadu za miasto Miłego oglądania i do następnego. Pozdrawiam

http://s006.wyslijto.pl/index.php?file_id=00071495656688402302&act=&down=1176581903&gk=rachunek


[ wiadomość edytowana przez: Tuner-TCS dnia 2007-04-14 22:22:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: Tuner-TCS dnia 2007-04-14 22:23:39 ]
  
 
Mam pytanko dla tych co już to robili, lub wiedzą coś na ten temat. Mianowicie czy opłacalne jest wywalenie w moim Essim katalizatora? Ewentualnie wybebeszenia go. Sporo osób mnie do tego namawia i mocno sie nad tym zastanawiam. Czy taka modyfikacja nie będzie miała złego wpływu? Czy zyskam cokolwiek na dynamice? Proszę o pomoc bo już nie wiem
  
 
Niedługo kolejne modyfikacje essiego

[ wiadomość edytowana przez: Tuner-TCS dnia 2007-08-02 00:28:53 ]
  
 
Witam Pod zderzak mojego essiego trafiła dokładka od Golfa III GTI. Pomysł podpowiedział mi RysiekLbn

A dziś zrobiłem małą sesje zdjęciową



Pozdro FEFK'owcy
  
 
Nie obraź sie ale wygląda to źle moim zdaniem.Seryjny zderzak z dokładka od golfa wygląda dziwnie, o ile zwykła jeszcze da sie przełknąć o tyle ta od GTI poprostu nie komponuje sie z resztą. Wygląda to jakoś dziwnie i całkowicie nie spójnie jak dla mnie.
  
 
jak dla mnie ślicznotka, a z dokładkami to tak jest że jedni lubą a drudzy nie
  
 
Ja tam osobiście lubie ale inne. Ta jest nieproporcjonalnie duża w stosunku do zderzaka a dwa to bardzo nie ladnie układa sie to zgiącie na bokach zderzaka, w golfie sa to prawie kąty proste w essim dół zderzaka jest bardziej przypomina łuk.
  
 
Hmmm... Wydaje mi się trochę za gruba ta dokładka. Może do zderzaka RS by lepiej pasowała, ale ogólnie nie jest źle Całkiem ładnie zrobiony ten escorcik, a i zdjęcia na tle tej ściany z grafitti bardzo ładne Jeśli wolno spytać te koła, to mają profil 55? Bo trochę za grubo wygląda opona? Ale może się mylę...
  
 
pasowały by teraz jakieś czarne dokładki na progi w stylu a4
  
 
Opony 205/55 i profil zdecydowanie za duży. Takie opony były już jak kupiłem felgi. Na przyszły sezon napewno opony będą o niższym profilu
W niedługiej przyszłości pojawi sie dokłądka pod tylni zderzak i tez będzie czarna nie malowana, progi prawdopodobnie zostaną takie jak są.
A co do przedniego zderzaka to będzie on jeszcze troche zmodyfikowany, bedzie wycięta ta "kratka" jak w zderzaku Ryśka, no i pojawią sie halogeny, ale to za jakiś czas.
  
 
Autko bardzo ładne i wygląda na naprawde zadbane Dokładka tez osobiscie mi nie pasi ale wazne ze wlascicielowi sie podoba. Co do to twoich planów zderzaka to mysle (i tu bede standardowy i mało oryginalny ) ze najlepiej by wygladał od RSa oczywiscie ale rób po swojemu a nóż widelec cos fajnego wyjdzie
  
 
Witam. Koledze zostało troche folii i w wolnej chwili spontanicznie przyciemniliśmy szyby w essim Troche mi się podoba, troche nie, narazie jest i będzie przez jakiś czas aż sie nie znudzi
Dodatkowo z tylnej klapy znikneły znaczki, za niedługi czas zniknie też zamek a otwieranie bagażnika będzie z deski rozdzielczej. Klapę i tak muszę pomalować bo jest porysowana (nie powiem od czego) więc przy okazji zniknie zamek i będzie gładziej



Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Tuner-TCS dnia 2007-08-16 18:19:43 ]

[ wiadomość edytowana przez: Tuner-TCS dnia 2007-08-16 18:22:06 ]
  
 
hmm szkdoa ze na fotkach slabo widac przyciemniles tylko tyl czy wszystkie?? ale ogolnie autko jest bardzo fajne a z gladka klapa napewno bedzie wygladac jescze lepiej
Pozdrawiam
  
 
tak jak przedmówca kturys dokładaka mi sie rowniez nie podoba z przodu dokładka a z tył ?? co tektura bedzie czy co felasie ładne, co do przyciemniania szyb w cabrio to sie nie wypowiem ...
  
 
Essi widać dobrze utrzymany, kolor jedyny słuszny (no może obok czarnego ). Ogólnie jest dobrze, ale...

Niestety i ja dołączę się do opinii odnośnie dokładki. ona absolutnie nie pasuje do Twojego essiego! Jest za wysoka i jakaś taka kwadratowa
Poza tym nie wiem czy to wina fotek, ale coś się dzieje z zawiasem z tyłu? Springi wymiękają?