Xxx [Tuner-TCS] xxx - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-02-01 15:25:22, Tuner-TCS pisze:
Raczej pozostane tradycjonalistą i bedzie to połączenie cabrio i RS'a. Tyle na ten temat



I tak trzymaj a o wszystkich zmianach informuj w tym wątku
  
 
Cytat:
2007-02-01 14:29:04, szafa pisze:
moze chodzi o tego a cabrio Tunera spoko moze za niedlugo pochwale sie swoim



Dla mnie to lampy od BWM E46 COMPACT.. A nie od ESSA MK6..
  
 
Cytat:
2007-02-01 16:50:29, open pisze:
Dla mnie to lampy od BWM E46 COMPACT.. A nie od ESSA MK6..


zgodze sie :p poprostu nie doczytalem do konca...
  
 
No to może i ja się wypowiem
Cabrio bardzo sympatyczne. Felgi super
Ja bym jak narazie znaczki z klapy wywalił. To nic nie kosztuje a znacznie lepiej wygląda
  
 
Cytat:
2007-02-01 16:23:52, Slowik pisze:
I tak trzymaj a o wszystkich zmianach informuj w tym wątku



Ja tylko czekam co beda wszyscy zmieniac jak każde auto w klubie bedzie: cabrio rs style, sedan rs style, kombi rs style, hatchback rs style, express rs style itd
  
 
Bardzo ladne cabrio wydaje mi sie ,ze wdzialem Twoja bryczke gdzies w slupsku mam nadzieje,ze kiedys uda nam sie zorganizowac jakiegos mini spota

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-02-01 12:53:55, Slowik pisze:
Spoko Skid napisałem tez ,że "według mnie" najlepszy Poza tym to wątek Tunera więc niech on się wypowie czy ma jakies kolejne plany odnośnie cabrio.



{byłem pracy} - Slowik bez urazy jak najbardziej moje wypowiedzi byly
  
 
Bardzo ładne i zadbane cabrio, laczki konkret
Miałem przyjemność je kiedys ogladać na żywo

ps: poznaliśmy sie w koszalinie przed akademikami.
  
 
Cytat:
2007-02-02 00:20:08, skidmarks pisze:
{byłem pracy} - Slowik bez urazy jak najbardziej moje wypowiedzi byly



I tak tez je odebralem Skid to tylko wymiana poglądów, mi pasuje taki styl i o nim piszę natomiast Tobie podoba się co innego i spoko.Zaczekajmy co zrobi Tuner i wtedy będziemy oceniać bo zapowiada się fajne cacko
  
 
garby na klapie takie jak ma p 206 cc, a co do jaja na przedzie to niemówiłem żeby je zakleić. mówiłem tak o zdeżaku
  
 
Cytat:
2007-02-02 02:13:11, dyras pisze:
Bardzo ładne i zadbane cabrio, laczki konkret Miałem przyjemność je kiedys ogladać na żywo ps: poznaliśmy sie w koszalinie przed akademikami.



siema, pamiętam Cie pod akademikami w Koszalinie sie spotkaliśmy Jaki ten świat mały hehe
  
 
fajne cabrio podoba mi sie ale powiem ze mam na forum jednego faworyta i nie jest to cabrio.
  
 
Bardzo ładne Cabrio, felgi git, tylko troche te pomarańczowe kierunki psują urok samochodu
  
 
Cytat:
2007-02-07 22:31:49, Pablo575 pisze:
Bardzo ładne Cabrio, felgi git, tylko troche te pomarańczowe kierunki psują urok samochodu



pomarańczowe kierunki? Z przodu mam białe klosze a z tyłu raczej czerwone niż pomarańczowe Chyba że jakieś przeoczyłem
  
 
sorrki pomyliłem sie odnośnie tych kierunków bo popatrzyłem na zdjęcie zrobione w nocy, sorrki jeszcze raz
  
 
przyciemnij sobie reflektory
  
 
Chodzi Ci oprzednie reflektory? Czy o co?
  
 
Cytat:
2007-02-11 15:34:33, Tuner-TCS pisze:
Chodzi Ci oprzednie reflektory? Czy o co?


sorki tera dopiero zauważyłem to
no chodziło mi o przednie reflektory
  
 
Witam. Dawno mnie tu nie było ale wkońcu dałem rade zajrzeć. Chciałbym zaprezentować mały filmik o moim essim który całkiem nieźle złożył mój kolega z Auto Manii Słupsk
Najlepszy oczywiście koniec Pozdrowienia dla FEFK
  
 
Cytat:
2007-03-18 23:50:56, Tuner-TCS pisze:
Witam. Dawno mnie tu nie było ale wkońcu dałem rade zajrzeć. Chciałbym zaprezentować mały filmik o moim essim który całkiem nieźle złożył mój kolega z Auto Manii Słupsk Najlepszy oczywiście koniec Pozdrowienia dla FEFK



chyba jakas linke zgubiles?