Bezpieczeństwo bierne Poloneza i innych samochodów - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na temat wypadku kolegi WRB pojawił się artykuł w gazecie.

  
 
He he, Wlodek, fajnie widziec jak wygladasz

Z tez w artykule nic o zonie nie wspomniales, glownym bohaterem zostales Ty i Polonez



[ wiadomość edytowana przez: borysirl dnia 2012-07-24 16:55:08 ]
  
 
Cytat:
2012-07-22 11:28:36, leon pisze:
A mnie zawsze zastanawiało, czy konstrukcja nowych samochodów nie jest optymalizowana pod kątem testów.


Zapewne tak jest
  
 
nie generalizujecie za bardzo Panowie, każdy wypadek to przecież zespół wielu różnorodnych i nader skomplikowanych czynników
  
 
zacząłem rozbierać poloneza. wszędzie ślady zniszczeń. na PTK wsadziłem dużo zdjęć. z wierzchu nie wygląda dobrze ale to co pod dywanikami to świadczy na korzyść poloneza. praktycznie cała jego konstrukcja przyjęła jakąś część sił. dostałem się już do silnika, wał się daje bez wysiłku obracać, wałki rozrządu też, szklanki pracują bez oporów całą długością. wyjmę go to dopiero będę widział dokładnie co się narobiło. skrzynia biegów zablokowana. najgorsze jest to że ktoś zupełnie bezkarnie pozbawił mnie sprawnego samochodu w który wsadziłem duuużo kasy i duużo własnej pracy. za to ubezpieczyciel wypłaci mi 1300 zł. zastanawiam się co z resztą moich pieniędzy które przez wiele lat wpłacałem. poszły się j***ć?

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2012-08-05 03:40:25 ]
[ powód edycji: kolokwializm ]
  
 
Znajdź rzeczoznawcę, który wyceni Poloneza z DOHC na więcej i na tej podstawie dostaniesz gotówkę.
  
 
A byl ten DOHC wpisany w dowod rejestracyjny ??
  
 
niestety nie odzyskasz pieniędzy włożonych w auto, ubezpieczalnia wyceni samochód zgodnie z obowiązującymi stawkami... kolega miał podobny temat dwa lata temu i za Caro 95' dostał całe 500zł.
  
 
Cytat:
2012-07-22 11:28:36, leon pisze:
A mnie zawsze zastanawiało, czy konstrukcja nowych samochodów nie jest optymalizowana pod kątem testów.


Leon was right
  
 
Cytat:
2012-10-02 14:18:55, road_runner pisze:
Leon was right



As usual.
  
 
Poldki są całkiem spoko