Jak sie Wam taki zestaw widzi ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
LINK

+ okablowanie Dietza i kondensator 3F

w półce głosniki jeszcze mam Pioneera 2 x 400W

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: metis dnia 2011-06-07 10:58:46 ]
[ powód edycji: poprawa linka ]
  
 
3F? Po co? 400w, ale pewnie przewidywanej mocy przed odlotem w skrócie P.M.P.O. Podaj ich moc RMS.
  
 
głośniki te

http://allegro.pl/pioneer-ts-a6904i-glosniki-gwarancja-wyprzedaz-i1640654656.html

a czy wogole potrzebny ten kondensator ? może na takim sprzęcie będzie zbędny?

wzmacniacz 4-kanalowy bo podalem w opisie 2 ale to błąd ;p
  
 
kolego przeczytaj jak to się robi i popraw link bo ja tego nie będę robił za Ciebie

Lektura
  
 
Metis czy aby nie przesadzasz? Wracajac do tematu to sie tak zastanawiam ile ten glosnik ma wspolnego z Infinity ?? Cena jakby smieszna i wyglad jak z typowego peyinga czy jak to sie tam pisze. Infinity to raczej mega gorna połka no ale moze juz stary jestem i nie nadążam
  
 
Maniek nie wydaje mi się żebym przesadzał dla ułatwienia życia wszystkim linki wstawia się jako "KLIK" i jest do tego przycisk "adres URL". Jedno poprawiłem przy drugim dałem koledze linka gdzie o tym poczyta. Czy coś w tym złego?
  
 
Kolego kondensator jest tu kompletnie zbędny. Zresztą moim zdaniem głośniki w półce także. Pomyśl może by zrobić dobry przód pod jakieś markowe 16cm głośniki jak sprawdzone Hertz DSK165 czy Helix z serii Dark Blue. Sam wzmacniacz który podałeś czyli Carpower HPB-1502 jest dobrym wzmacniaczem. Da radę z głośnikiem Infinity choć nie powiem on także lubic dostać więcej mocy Pomyśl nad przodem.