Uniden 520 + Midland ML-145 ! Jesteś przed zakupem? Czytaj !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Wszystkich

Chciałbym podziekować wszystkim z forum dzięki którym wybrałem ten zestaw. Wczoraj wróciłem z trasy i powiem tak DZIAŁA REWELACYJNIE I ... JUZ SIE ZWRÓCIŁ Z NAWIĄZKĄ

MOja rada jeżeli jesteś przed zakupem radia i masz mało kasy do wydania ... poczekaj i dozbieraj więcej ( gości z szumofonami nie słychać albo bardzo kiepsko ) i kup sobie coś lepszego.
Unikaj radyjek z automatycznymi filtrami - tną wyrazy i nie można wszystkiego zrozumieć ( często ).
Jak juz napisałem mam Unidenka ( kupiłem pa Allegro ) i działa rewelacyjnie, nie tylko jako anty misiek ale dobrze sprawuję sie w czasie zwykłych pogaduszek Co do mojej anteny, na forum czytałem że z grupy President, Sirio i Midland jest najgprsza jednak mi sprawuje sie idealnie

Pozdrawiam wszystkich CB-raków
Do zobaczenia , raczej usłyszenia na trasie
BĄDŹCIE AKTYWNI !!!

  
 
Bardzo dobre radyjko i antenka. Gratuluje madrego zakupu !
  
 
Witam. Mam to samo radio ale antenke Hustlera. I jak dla mnie spisuje sie super! Dobry zasieg, bardzo dobrze slysze innych w promieniu 6 km co na antene magnesowa to wg mnie sporo. Ogolnie polecam ten zestaw a w szczegolnosci radio bajo
  
 
MIałem taki sam zestaw Uniden + Hustler ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i od jakiegoś czasu na dachu jeździ Sirio ML-145.
Hustler nie był zły ale Sirio jest rewelacyjna. Poprawiła się jakość rozmów, poza tym, co mnie bardzo ucieszyło umilkły zakłócenia od silnika i od wycieraczek, które Hustler niestety dobrze zbierał.
Gratuluję udanego zakupu i równierz radzę dozbierać i kupić coś lepszego. Przy zakupie zastanawiałem się na ML ale ze względów ekonomicznych wygrał Hustler.
Koniec końców i tak na dachu wylądowała ML ale znacznie większym kosztem.
  
 
fakt, mi hustler też zbiera z wycieraczek, ale na szczęście nieznacznie
  
 
fakt mi tez hustler troche zbiera z wycieraczek. mozna to w jakis sposob wyeliminowac czy taki urok tego hustlerka?? p.s. tylko nie piszcie ze mam zmienic antene:p
  
 
Też mam taki zestawik Antene kupiłem za ok. 150 złotych i 20 zł. za strojenie antenki do radia.




Uniden PRO 520 XL + ML-145


Zestawik bardzo dobry