[Matys] Essi by Matys - koniec - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie przejmuj sie takie rzeczy sie zdarzaja powodzenia

[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2008-05-12 20:04:16 ]
  
 


Życzę wytrwałości
  
 
Głowica nr 2 jutro ma byc do odbioru oby byla cala

zamowiony hokej od espance przyszedl ale od laguny i bez dziurek wiec go oddałem i teraz pytanie co sadzicie o takiej dokladce do zderzaka klik bo zakupilem zderzak juz z taka dokladka i nie wiem czy to sciagac
  
 
Dokładka sama w sobie nie jest zła, ale moim zdaniem nie pasuje do łezkowatych progów.
  
 
wiec zderzak juz w podkladzie a raczej 2 przod i tył zender no i nowe lampeczki wiem wiem ble ble ale nawet to wyglada z caloscia. Zakupilem tez cewki od kolegi z klubu bo jedna mam peknieta i dziwnie buja obrotami ale mam nadziejie ze dojde z nim do ładu





  
 
Matys Ty wiesz co. No ........................(tu przekleństwa)
zrób cos z ta tablica WIEŚNIACKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja pikole tyle hajcu wkładasz a tak prostego elementu nie mozesz zmienić,ile razy ja mam to POWTARZAĆ?????????
Do póki tablicy nie zrobisz mi się nie podoba
  
 
Cytat:
2008-06-13 14:31:03, RemikGT pisze:
Matys Ty wiesz co. No ........................(tu przekleństwa) zrób cos z ta tablica WIEŚNIACKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja pikole tyle hajcu wkładasz a tak prostego elementu nie mozesz zmienić,ile razy ja mam to POWTARZAĆ????????? Do póki tablicy nie zrobisz mi się nie podoba



Remiczku ale w pierwszym zdaniu jest napisane ZENDER TYŁ postaram sie do konca miesiaca zalozyc go I WŁASNIE W NIM JEST WNEKA
  
 
1. witam w klubie posiadaczy lexow (jest nas coraz wiecej )
2. zmien w profilu nazwe essiego bo wciaz masz mkVI a tu na zdjeciach istnie mkVII
3. jak dawno klepales tylna klape i czy nie pojawiaja sie pekniecia jakies w miejscu bylej tablicy? ile ciebie to wynioslo?
4. essi by matys is very nice
  
 
Cytat:
2008-06-13 14:33:00, Matys318 pisze:
Remiczku ale w pierwszym zdaniu jest napisane ZENDER TYŁ postaram sie do konca miesiaca zalozyc go I WŁASNIE W NIM JEST WNEKA


Poki co BRZYDAL
  
 
Ale lampy przypałowe, mam takie same tylko diody powkładałem zamiast żarówek.
Oby nie parowały jak jedna moja
  
 
Cytat:
2008-06-13 15:06:53, WojZdzisiu pisze:
Ale lampy przypałowe, mam takie same tylko diody powkładałem zamiast żarówek. Oby nie parowały jak jedna moja


osobiscie uwazam ze leksy były modne 3 lata temu
  
 
Cytat:
2008-06-13 15:07:34, RemikGT pisze:
osobiscie uwazam ze leksy były modne 3 lata temu


Ta yhym
  
 
Cytat:
2008-06-13 14:47:01, JarcioFordzik pisze:
,........zmien w profilu nazwe essiego bo wciaz masz mkVI a tu na zdjeciach istnie mkVII ...... jak dawno klepales tylna klape i czy nie pojawiaja sie pekniecia jakies w miejscu bylej tablicy? ile ciebie to wynioslo?



wiec to jest mkVI ale po lifcie co do klapy jest zaspawana i zalazna zywica wiec nie peka mam juz tak ponad rok i jest ok

Remiczku co do lamp sie zgodze ale tutaj chodzi o efekt całosci a nie o to co w danej chwili jest modne głupioby bylo przerabiac auto co sezon mi sie tam podoba
  
 
Dawno mnie tu nie było cos tam napisze nic sie nie zmienilo od ostatniego czasu poza nowa szybka stara sie rozsypala po uderzeniu w sarne i to w bialy dzien jechałem ok 120 i wyszkoczyla z lewej strony dostala strzala od jakiegos tira i wpadla ma essinke naszczescie tylko trosze bo uszkodzenia male tylko szyba i lekka wgniootka na drzwiach. Cale szczescie ze nic sie nie stalo siostrze ktora siedziala z tylu a spodziewa sie dzidzi skonczylo sie na strachu i pokaleczonej rece












A to juz nowe wozidelko S8 ma moc












[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2008-07-31 11:50:36 ]
  
 
Dobrze że nikomu nic się nie stało po crashu z sarną!
co do nowego nabytku to nie jest wozidełko - to już jest wozidło!!! Gratulacje
  
 
Jak juz pisałem essi poszedl na czesci wiec zakończył sie etam essi by Matys wybrałem ta forme sprzedazy bo zyskałem wiecej na nim wiec kończe watek essi by Matys aleeee nie mowie ze bedzie to ostatni moj watek PZDR