[Matys] Essi by Matys - koniec

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam! nadeszła i kolej na mojego essa. A wiec jakis pan wymusił pierwszeństwo no i bum szkoda zgłoszona do PZU dzis juz ma być rzeczoznawca i wycenić szkode. Wybrałem sposób rozliczenia gotówkowy. Jak myślicie ile można za to dostać?
uszkodzone
- zderzak
-maska z grilem
- chłodnica
- pas przod
- sanki pod chlodnice
- lampa (+jedna pourywane zatrzaski)
- 2 kierunki pourywane zatrzaski
- blotnik lekko wygięty
oto fotki















[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2008-05-07 09:45:13 ]

[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2008-05-18 14:06:13 ]

[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2008-06-13 14:25:53 ]

[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2008-06-20 10:30:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2008-07-31 11:41:30 ]

[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2008-09-08 00:41:37 ]
  
 
Teraz to dopiero jest "bad look"
  
 
Jakieś 2500 powinieneś wyrwać. Ja w tym tygodniu poczekam na wycene rzeczoznawcy, zobaczę jak mi wyceni
  
 
juz mam 2800 + lawety bedzie dobrze
  
 
Wow no to nieźle policzyli. Tyle dobrego z tego złego Współczuję i gratuluję
  
 
No to ładnie policzyli W dobre aluski możesz zainwestować za resztę
  
 
w porzadne kolpaki
  
 
no raczej bedzie malowanie całego zastanawiam sie czy zmieniac kolor czy tez nie. Oczywiscie przod mk7 jak juz wspominalem progi rs lezki okaze sie a brzydkie kolpaki hmm przyjdzie na wszystko czas ;] beda foty;]
  
 
Na prosbe kolegi Matys318 watek przeniesiony do dzialu tunnig i zaktualizowany temat
pozdrawiam
  
 
Dzięki Lukas_s wieczorem pokaże pierwsze fotki po dzwonie
  
 
Wiec tak od wczoraj autko zaczeło się naprawiać zostały rozwiercone błotniczki i wycięty pas przedni i odklejone progi

kolejny etap to rozebrnaie auta i wsatwienie blotniczków i pasa no i springów od Remika oczywiście będą też fotki

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

sorry za jakość ale robione kolegi tel
  
 
Jutro startuje z kolejnym etapem jak juz pisalem sprężynki powoli idzie robota ale coz malo czasu wstawiłem juz pas przedni i błotniczki pokoze jutro wieczorem fotki
A takie cos nabyłem dzis w promocji razem z okablowaniem
KLIK teraz myśle nad skrzynia


[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2007-03-09 21:09:18 ]
  
 
Montaz sprezynek musiałem nieco przesunac ahh jak sie ruszy to dopiero widac jakich specjalistów od blachy miałem kilogramy szpachli na blotniku teraz będziemy go wycinać i wstawiac nowy. jeszcze zostalo wysapawac od nowa klape no i blotnik wstawic plus wspawanie badlooka i dopiero kolejne etapy oto fotki:






  
 
ło... szpachli to tam tona była..
  
 
oj balooka to bym nie robil do swiatel mk7.. a jak Twoj blacharz ma zamiar go wykonac? mam nadzieje,ze nie tylko przez dospawanie takich malutkich paskow z blachy na koniec maski nad reflektory.. poza tym ladnie wygladaja zaspawane kierunki boczne, a wiec ich brak a skoro juz robisz blotniki to czemu nie a co do tylnej klapy to obawiam sie,ze lakier na spawach bedzie pekal
  
 
Cytat:
2007-03-13 19:30:34, VinCe pisze:
ło... szpachli to tam tona była..



dziw ze to sie trzymalo...
  
 
W sumie to nawet nie pękało ale zdziwilo nas jak mozna szpachli wladowac w autko co do klapy to pospawamy to w kolo i od srodka zalejemy zywicą z doświadczenia mowili ze nie pęknie co do badlooka to bedie wspawany na calosci tzn bedzie przedłuzona cała. Potem podklad i do komory na malowanko ale to jeszcze z 1.5 tygodnia
  
 
jakby co antena sie znalazła tak jak mówiłem ,czy ten twój bolid juz do walnego bedzie jezdził????
  
 
się okaże jak by co ile to jest od leszna ?
  
 
Cytat:
2007-03-13 22:09:08, Matys318 pisze:
się okaże jak by co ile to jest od leszna ?


a z 200 letko bedzie chyba a czyt odległośc ma znaczenie