[Matys] Essi by Matys - koniec - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-03-13 22:11:55, RemikGT pisze:
a z 200 letko bedzie chyba a czyt odległośc ma znaczenie



ma bo laweta kosztuje jak nie zdąże poskładać ;]
  
 






prace trwają
  
 
Zapowiada się fajnie
A będziesz robił "coś" z przodem czy będzie seria mk7 (nie licząc bad looka)
  
 
Cytat:
2007-03-16 15:00:42, kozik pisze:
Zapowiada się fajnie A będziesz robił "coś" z przodem czy będzie seria mk7 (nie licząc bad looka)



raczej ogranicze sie do wstawienia siatki w halo i w miejsce plastra miodu no i pomyśle nad hokejem ale nie wiem od jakiego autka
  
 
Wiec Maska juz jest zrobiona i juz w pierszej warstwie podkladu








a to ku przestrodze kierująca kobieta zginała na miejscu [']




[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2007-03-22 21:14:46 ]
  
 
Tzn malujesz wszystko oprócz dachu? Nie wyjmujesz szyb bocznych do malunku? Trochę dziwnie podklejana taśma w lampy i wlew (wg mnie powinna być od srodka) i nie wiem czy da sie pomalować dokładnie przy uszczelce szyby tylnej... No chyba, że o czymś nie wiem...
  
 
To tak tylko dla podkładu a oklejają praktykanci a warstw i tak bedzie 3 wiec ostateczna bedzie decydująca elementy tylko przylożone (maska zderzak lampy) to tak dla sprostowania






  
 
Juz jutro rano Essi wjezdza w komore i bedzie malowany palnowany wyjzd z garage to sroda we wtorek planuje zalożyć obudowe termostatu bo miałem taka z dziuka hehe i zalożyc te sprezynki pewnie tył bedzie siedzial niżej ale jak kupie amorki gazowe to sie wyrówna i wzamcniacz z okablowaniam tez sie zamontuje ;]

  
 
Ile cie wyniesie całosc z robocizną i czesciami
  
 
razem mysle gdzies ok 3kola za same czesci dalem 1,5kola ze wzmacniaczem springami i przegladem powypadkowym a cena taka bo w warsztat kolegi ojca
  
 
Widziałem ze pytasz o hokeja I sobie ja tez wczesniej szukałem i wiecie co znalazłem od czego mógł by być w moim mkVI oto z tego samochodu seat nie wim jak by to mogło wygladac w zedrzaku od mkVII. Co o tym myślicie!
  
 
podejrzewam ze jest to baza golfa3 wiec do mk7 nie podejdzie do mk56 jak najbardziej sprawdze to pojutrze u mnie bo mam hokej od tolka ale inny ;]
  
 
To wygląda tak do jutra sie wyrobie gleba lekka jest zdjecia beda lepsze )





  
 
Teraz kolej na lusterka i siatke w zderzak + hokej ale to jak bede miał $$ bo teraz krucho ;/ plany na przyszlosc skrzynia basowa wydech i aluski jakies 15
  
 
a czy kolega juz go posadził na glebie??????
  
 
A posiadził zrobie fotki jutro jak wyjade z garage
a na autko poszło 3L bazy
  
 
Fajnie Ci to wyszło
Bad look bardzo mi się podoba
  
 
Faktycznie ladnie przedluzyles maske a lampy tak weszly po prostu czy musiales cos przearbiac ??
  
 
pas przedni blotniki maska zderzak orginały ok mk7 wszysto pasowało w 100% a badlook polegal na tym wspawanie blachy 1,5 nic nie przerabiałem a wyszlo calkiem sumpatycznie
  
 
E a hokej do mk VII może byc z tej oto maszyny
Toyota.

A ten z seata pasuje do Mk 6 i 5