[Matys] Essi by Matys - koniec - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
o to ta miała być Toyota
  
 
Wiec essi już jeździ kilka poprawek i bedzie ok musze zrobic cos z tyłem po obniżeniu jak wpadne w jakas nierownosc trze mi opona o nadkole ale i tak zmienie fele na stalowe bo moze te mają złe ET lub zeszlifuje rant na błotniku tak ogólnie oko cieszy po za lusterkami hehe co do hokeja jednak dopasuje z laguny bedzie ładnie wyglądać











  
 
a gdzie jest fotecka z boku aby pokazac glebę????????????????????? matysku tylko teraz lustereczka bo zdradzają ze to mk6
  
 


dla Ciebie Remiku
  
 
no i ladniusko a sprawdzałeś(mierzyłeś) ile on usiadł, ja o tym zapomniałem było niżej ale ile niewiem
  
 
A nie sprawdzałem zapomnialem ale ladnie siedzi jeszcze ladnie alu i bedzie ok musowo lusterka mk7 lub m3look jak kiedys mialem
  
 
fajny kolorek :]
  
 
Cytat:
2007-03-31 11:50:27, zenq pisze:
fajny kolorek :]



mi tez sie podoba Barwy VW
  
 
Matys318 bardzo ladnie Ci to wyszlo ja tez mam przod od mk7 w mk6 i powiem ze badlook bardzo do nieo pasuje
jak patrzysz teraz na auto to odmiana jak nie wiem co jeszccze tylko lusstereczka i auto jak talala.......... kolorek tez calkiem nieźle pasuje
pozdrawiam
  
 
ladnie wyszedl.. tylko felgi zdecyduj sie na jeden rodzaj
ostatnio na gieldzie widzialem mk6 z przodem mk7 ale chyba bylbity a nie z zaciecia ktos sobie zrobil
  
 
Ładnie, ale wymień koniecznie te lusterka. No i te brzydkie pomarańczowe kierunki w nadkolach
  
 
Cytat:
2007-04-01 21:43:31, Snale pisze:
Ładnie, ale wymień koniecznie te lusterka. No i te brzydkie pomarańczowe kierunki w nadkolach



W nadkolach??????????????? A gdzieś ty je w nadkolach uwidział??? Ja widzę tylko te w lampach i błotnikach, a w nadkolu nic nie widzę, bo ciemno tak i nisko siedzi
  
 
Cytat:
2007-04-01 21:47:20, DarasBB pisze:
W nadkolach??????????????? A gdzieś ty je w nadkolach uwidział??? Ja widzę tylko te w lampach i błotnikach, a w nadkolu nic nie widzę, bo ciemno tak i nisko siedzi



Prima aprilis
  
 
Tak sobie wczoraj myślałem do szczęścia nie dużo brauje Lusterka mk7, halogeny i siatka w zderzak, białe kierunki w błotnik (clear), ładne alu 15", wydech, coś z lampami zrobie chyba na czerwono całe i jakaś skrzynia basowa musze tylko sponsora znaleść Dzis przeciągnełem kable do wzmacniacza do kabiny z komory silnika i dziś je poprowadze i zamontuje wzmacniacz. + do wzmaka poprowadze progiem sygnałowe przez środek autka jak dam rade Ale najpierw jade odebraćdowód rejestracyjny bo mi zabrali jak miałem dzwona zapomniałem o tym wzmaka zamontyje w tym miejscu


  
 
Wzmacniacz już zamontowałem inaczej niż planowałem bo chciałem mieć dostęp do regulacji bez wyginania się poprowadzilem + do niego a mase wzielem z mocowania lampy da to rade? Dzis wypowiadam wojne przeciągnięciu kabli od radia do wzmaka i podłaczenie jeszcze raz zgodnie z instrugcją radia do głośników +z+ i -z- i zastosuje izolacje termokurczliwą w miejsce tej pięknej izolacji

a podłączylem go do moich 8" niskotonowych głośników w półce i nawet daje rade bass jest lepszy ale szkoda głośników



  
 
Gratuluje Buszmena! Jak ci brakuje bassu to u mnie w pokoju stoi i si ekurzy tuba 200W w RMS. Mozna sobie znaczaco poprawic efekty dzwiekowe w aucie. Pozdro
  
 
ta ale sponsora musze znaleść zdecydowany brak kasy a rodziców już nie męcze hehe po szkole do pracy to może coś się wyskrobie
  
 
korzystajac z okazji świąt i ładnej pogody i zapału dziewczyny Letnia sesja czyścioch





















  
 
rzeczywiście czyscioch

Cytat:
Letnia sesja czyścioch



sie rozmarzyłeś gdzie nam do lata
  
 
No ladnie ,ladnie