Dlaczego zablokowano możliwość edycji postów - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a czemu to ma służyć?? Po za minusami nie widzę żadnych plusów, może nasuniesz mi parę kainku
  
 
Cytat:
2007-03-05 16:38:15, on-driver pisze:
a czemu to ma służyć?? Po za minusami nie widzę żadnych plusów, może nasuniesz mi parę kainku



trzeba myslec co sie pisze a nie po tygodniu ktos sobie przypomni ze ma cos poprawic
pozniej czytasz watek gdzie co drugi post zostal zmieniony i nie wiadomo o co chodzi
  
 
zmieniony czy poprawiony??
  
 
Cytat:
2007-03-05 16:41:43, on-driver pisze:
zmieniony czy poprawiony??



a co za roznica ?

zmieniony przez autora
  
 
a jest różnica, zkoro jej niedostrzegasz to niebęde więcej dyskutował z tobą na ten temat
  
 
Cytat:
2007-03-05 16:44:39, on-driver pisze:
a jest różnica, zkoro jej niedostrzegasz to niebęde więcej dyskutował z tobą na ten temat



poprawnienie wiaze sie ze zmiana wiec nie wiem o so chodzi

skoro sie pisze
  
 
Cytat:
2007-03-05 16:40:25, kainek pisze:
trzeba myslec co sie pisze a nie po tygodniu ktos sobie przypomni ze ma cos poprawic pozniej czytasz watek gdzie co drugi post zostal zmieniony i nie wiadomo o co chodzi



tylko zobacz kolego ile jest takich watkow ze jak ktos cos doda (zaktualizuje swoje postepy) to zmienia tytul watku i kazdy widzi ze jest jakis postep, pozatym duzo jest literowek i czesto autor doiero po czasie przypomina sobie o bledzie
  
 
Myśle,że nie ma co więcej dyskutowac.
Takie sa postanowienia i tyle.
Być może z czasem się zmienią.
  
 
Cytat:
2007-03-05 16:48:51, ToFastMKIV pisze:
tylko zobacz kolego ile jest takich watkow ze jak ktos cos doda (zaktualizuje swoje postepy) to zmienia tytul watku i kazdy widzi ze jest jakis postep,



pewnie Tuningu sie to tyczy tylko

Cytat:
pozatym duzo jest literowek i czesto autor doiero po czasie przypomina sobie o bledzie



zainstaluj chociazby FF i Ci podkresli bledy w napisanym tekscie
  
 
a myślałem że ten klub to ludzie i dla ludzi. to może zrobić głosowanie??
  
 
Cytat:
2007-03-05 16:49:16, Slowik pisze:
Takie sa postanowienia i tyle. Być może z czasem się zmienią.


No toś facet dowalił. Ja wolałbym mieć możliwość edycji postów bo:
- robię błędy (ostatnio kolega zwrócił mi uwagę, że nie GB tylko MB) i inne literówki
- mogę zmienić poglądy
- kilkakrotnie po pytaniach na priv uzupełniałem informacje w wątku (konkretnie: w starym wątku o głośnikach w kombi ktoś pytał mnie jaki jest nr katalogowy, więc dopisałem)
- po co podnosić biurokrację na wyzszy poziom - teraz jak zauważę bląd w poście albo bedę chciał coś dopisać to mam do wyboru - prosić moderatora lub dopisać kolejną odpowiedź => efekt: zaśmiecanie i rozrastanie się watków (bo prościej dopisać odpowiedź)
Wnoszę o przywrócenie poprzedniego stanu.
pozdrawiam
Arturek
P.S. Che, che : cenzorom zamykającym mi usta mówimy stanowcze NIE


[ wiadomość edytowana przez: Arturek dnia 2007-03-05 17:04:32 ]
  
 
ludu fefku łączcie się hehe
  
 
Cytat:
2007-03-05 16:46:49, kainek pisze:
poprawnienie wiaze sie ze zmiana wiec nie wiem o so chodzi skoro sie pisze


kainek popraw szybciutko literówke bo zaraz niebędzie okazji
  
 
Arturku facecie, wybacz ale nie ustalam zasad,pytałem juz tydzień temu i usłyszałem taką informację.
Myślisz ,że je nie chcę miec możliwości edycji postów?
Owszem chcę i dlatego pytałem ,ale otrzymałem rzeczową odpowiedź i tyle.

Jeśli swoim postępowaniem uczynisz jakoś ,że powróci możliwość edytowania postów to będę Ci wdzięczny.



[ wiadomość edytowana przez: Slowik dnia 2007-03-05 17:12:50 ]
  
 
Przez blokadę edycji postu mam teraz problem.Spota ustaliłem na poniedziałek 12,03,a okazało się że prawie nikomu nie pasuje.Nie mogę nawet zmienić daty w tytule.Większości pasuje niedziela i jak mam to zrobić żeby zmienić termin?
  
 
Cytat:
2007-03-05 17:09:22, on-driver pisze:
kainek popraw szybciutko literówke bo zaraz niebędzie okazji



przyganial kociol garnkowi
  
 
Cytat:
2007-03-05 17:12:38, kolor13 pisze:
Przez blokadę edycji postu mam teraz problem.Spota ustaliłem na poniedziałek 12,03,a okazało się że prawie nikomu nie pasuje.Nie mogę nawet zmienić daty w tytule.Większości pasuje niedziela i jak mam to zrobić żeby zmienić termin?


Pisz do moda danej kategorii.
Zmieni Ci tytuł wątku
  
 
Cytat:
2007-03-05 17:12:38, kolor13 pisze:
Przez blokadę edycji postu mam teraz problem.Spota ustaliłem na poniedziałek 12,03,a okazało się że prawie nikomu nie pasuje.Nie mogę nawet zmienić daty w tytule.Większości pasuje niedziela i jak mam to zrobić żeby zmienić termin?



podaj na prv
dane watku i co zmienic i gdzie - pomoge

Slowik jk cos to wiesz - chetny do pomocy jestem
  
 
czyli mam rozumiec ze teraz edycja postow odbywac bedzie sie tylko przez op-ków i mod-ów .... a dlaczego wlasciwie tak ??
balagan byl czy po prostu komus to przeszkadzalo ??
  
 
Cytat:
2007-03-05 17:10:58, Slowik pisze:
Arturku facecie, wybacz ale nie ustalam zasad,pytałem juz tydzień temu i usłyszałem taką informację.


Sorki, źle zrozumiałem ALE nie poprawię poprzedniej wypowiedzi bo zablokowana