Wasze ulubione seriale...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a wiec proponuje wpisywac tutaj wasze ulubione seriale czyli co kto lubi i mozna a nawet wskazane wrzucac fotki z tych seriali lub fotki aktorów , jezeli stare seriale to jak wyglądali kiedys a jak teraz

to zeby nie było ostatnio mam wizje zeby obejrzec wszystkie seozny Druzyny A a wiec zaczynam , kilka fotek aktorów










a tutaj chyba sie załatwia pod stolik swinia jedna
  
 
Serialowy topic !!!!!!!!

Brawo ten Pan

ja jestem na etapie Prison Breaka aktualnie połowa drugiego sezonu
  
 
ja jestem na etapie oglądania , wsumie kończenia oglądania drugiego sezonu Drużyny A , trzeci obejrzałem w połowie bo druga połowa 3 seoznu mi sie sciąga , musze jeszcze 5 i 4 sezon pociągnąc z netu ale jednak wszystkie odcinki widziałem w TV , jedyny serial który za młodu sledziłem odcinek po odcinku który nadawali na tv ECHO jeszcze które puszcało Polonie 1 na początku lat 90


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2007-03-08 21:41:22 ]
  
 
pamiętam ten serial.... kurka... sterciu? ile to miejsca zajmuje, ile płyt dvd, i dałoby radę mi to podesłać? w zamian coś podeślę również
  
 
Cytat:
2007-03-08 21:46:44, Grzechu pisze:
pamiętam ten serial.... kurka... sterciu? ile to miejsca zajmuje, ile płyt dvd, i dałoby radę mi to podesłać? w zamian coś podeślę również



a wiec juz mówie , sezon pierwszy zajmuje 2 płyty DVD , wsumie odcinków 13 z tymze na jedną wchodzi chyba 10 a na drugą trzy plus do tego mam film Bring Back The A-Team 2006 który ładnie sie miesci na tej płytce jeszcze , oczywiscie w formacie DviX

sezon drugi mam na DVD czyli tam jest 22 odcinki i jest ogólnie 6 płyt DVD , oczywiscie w formacie DVD

sezon trzeci sciągam narazie , mam juz pierwsze 12 odcinków i sciągam kolejne 13 odcinków tego sezonu , wchodzi to najprawdopodobniej na dwie płytki DVD , format DviX

sezon czwarty to jeszcze nie wiem , nie moge go znalesc do sciągniećia nie ma nigdzie torrentów mozliwe ze na ebayu kupie ze stanów zjednoczonych tylko przesyłka bedzie równa wartosci tego wydania DVD wiem ze jest tez chyba na 6 płytach wtedy , chyba ze znajde gdzies zeby sciągnąc to sciągne

sezon piaty , tylko skończy mi sie trzeci sciągac a mam juz 75% jego to wrzucam piąty do sciągania , zmiescic sie powinien na jednaj płycie DVD bo jest tylko 13 odcinków , format DviX , TVRip , strasznie mało zajmuje bo 2,69GB a wiec podejrzewam ze jakoś nienajlepsza ale innej nie ma na necie

co do wysłania to nie ma problemu tylko chyba najlepiej jak zdobęde wszystkie sezony juz , napisy pewnie Tobie nie potrzebne bo są tylko po polsku do sezonu pierwszego drugiego , piatego i kilka odcinków trzeciego

razem 11 płyt DVD plus sezon 4 , czyli dwie lub szesc płyt , zalezy czy bede miał na DviXie czy na DVD a wiec 13 płyt lub 17płyt bedą zajmowac wszystkie sezony


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2007-03-08 22:07:05 ]
  
 
u nnie tez prison break
a do tego fala zbrodni ( nie wiem czemu dzisiaj nie ma )

i:
-przyjaciele
-joe
-oficer
-prawo miasta (obejrzałem pierwszy odcinek
i stwierdziłem że może być)
-sporo innych


  
 
Cytat:
2007-03-08 21:55:59, Suchy pisze:
u nnie tez prison break a do tego fala zbrodni ( nie wiem czemu dzisiaj nie ma ) i: -przyjaciele -joe -oficer -prawo miasta (obejrzałem pierwszy odcinek i stwierdziłem że może być) -sporo innych



jakich innych ??
  
 
Sterciu no to fajnie... sie jakoś dogadamy

ja mam wszystkie odcinki Przyjaciół...których to już widziałem kilka razy , świetny serial moim zdaniem, do tego dojdzie jeszcze pierwszy sezon Ally McBeal, Alfa, no i dwa sezony Rodziny Soprano...

miałem trochę więcej tego (Night Rider np ) ale niestety Format C: wsiorbał to sobie
  
 
hehe no własnie mi format C tez sie szykuje , juz raz miałem pierwszy i piąty sezon druzyny a ale po formacie znikły one , zaraz jak sciągnie mi sie 3 sezon to musze pomimo braku napisów do nich nagrac je na płytki juz z serialów to mam jeszcze któreś sezony Archiwum X , miałem wszystkie ale pozyczyłem komuś i teraz nie pamietam komu
  
 
A team (sterciu juz przedstawil)
Knight Rider

MacGyver

Zmiennicy

Czterdziestolatek


Jest jeszcze dziesiatki seriali co lubie , ze smiesznych wybiore Swiat Wedlug Bundych

  
 
hehe ja jeszcze archiwum X lubie obejrzeć zwłaszcza odcinki z "Terminatorem" czyli Robert`em Patrik`iem
  
 
ee tam, ja jestem za lostami



supernatural


Heroes


i Kroniki Dresdena
  
 
no to my ogladamy CSi: Kryminalne zagadki:
Las Vegas


Miami


i Nowego Jorku


jak nie zapomnimy to tez Nasha Bridgesa


i Joey'a
  
 
ja jak nie zapomne to tez oglądam Kryninalne Zagadki Las Vegas , pozostałych juz nie , jakś nie przypadły mi do gustu... Miami Vice jeszcze jak leci to lubie czasem obejrzec
  
 
oo właśnie... przypomniało mi się

Zmienników mam, i Klosa i Pancernych też
  
 
A ja mam Alternatywy 4

O serialach moich ulubionych narazie sie nie wypowiadam bo musze nad tym głębiej pomyśleć
 
 
ja mam dla siebie niedziele tzn prison beack pozniej csi i gotowe na wszystko

A jeszcze uwielbiam Joey ale ogladalem tylko 10 odcinkow co z neta sciagnalem

stare to mcgayver , druzyna A ....

P.S. przepraszam za pisownie i bledy ale mam 40* goraczki i antybiotyki nie pomagaja narazie :/
  
 
Więc dziś przeniosłam się myślami w mlodziencze lata i oto jakie seriale mi sie przypomniały .... wyjdzie że jestem serialomaniaczka ale co tam.
Więc oto moje ulubione seriale od lat młodzienczych do terażniejszosci...


- Dzien za dniem - o rodzinie w której był Corky, chlopak z zespołem Downa
- Alf - chyba nie musze przypominac
-GLiniarz i prokurator
-Na południe - o słynnym kanadyjskim policjancie na koniu
-Ostry dyżur
-Miasteczko Twin Peaks
-Zdarzyło się jutro - o facecie który dostawał gazete z jednodniowym wyprzedzeniem...
-Ptaki ciernistych krzewów
-Niewolnica Isaura
-Świat wg Bundych
-Policjanci z Miami
-Przyjaciele
-Jesli nadejdzie jutro - o "krolowej" właman
-Simpsonowie
-Z archiwum X
-MacGaver
-W labiryncie
-Zmiennicy
-Alternatywy 4
-Czterdziestolatek
-M jak miłość
-Magda M

... więcej na teraz nie pamietam



Euforia serialowa jednak juz nie taka jak kiedys... i całe szczesce bo człowiek zostałby niewolnikiem telewizora


[ wiadomość edytowana przez: storm dnia 2007-03-09 21:41:42 ]
 
 
Chesus Kasiek...Ty miałaś pod ręką jakiś program telewizyjny i spisywałaś wsio po kolei ?

o bla di, o bla da..... Corky Tacher

Kasiek, zapomniałaś o Ally McBeal

i był jeszcze fajny serial - Ich pięcioro No i oczywiście...... BH 90210
  
 
Ally McBeal tez oglądałem czesto

a wracając do tematu to spokojniej z tymi serialami bo pózniej nie bedzie co wpisywac jak kazdy odrazu wpisze wszystkie

Katarzyna od 18:20 do 21:41 myslała co to za seriale miały być