Wasze ulubione seriale... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-03-12 21:52:11, mako pisze:
"M jak ... mako "



Może być i tak tym bardziej zapraszam na jutrzejszy odcinek heheh
 
 
Cytat:
2007-03-12 22:01:49, storm pisze:
Może być i tak tym bardziej zapraszam na jutrzejszy odcinek heheh


Zaproszenie przyjęte ,a powiedz co tam słychać w Grabinie ?? sto lat tego nie widziałem
  
 
hehe w sumie to nudy... Marek tylko chyba pójdzie do paki za sprzedaż alkoholu bez banderoli...
Czyli do zobaczenia o 20-tej
 
 
Cytat:
2007-03-12 22:14:49, storm pisze:
hehe w sumie to nudy... Marek tylko chyba pójdzie do paki za sprzedaż alkoholu bez banderoli... Czyli do zobaczenia o 20-tej


mówisz i masz ... do zobaczenia
  
 
No zobaczymy czy bedziesz

a od piątku na TVN o 20 zaczyna sie serial "Odwróceni" , ciekawe jakie to będzie..
 
 
No to trwa "M jak .............." mam nadzieje że nie tylko ja to ogladam
 
 
ja słyszę jak u mnie na dole w kuchni go ogladaja

stefan coś chyba mówi
a teraz małgosia
  
 
Cytat:
2007-03-13 20:07:26, storm pisze:
No to trwa "M jak .............." mam nadzieje że nie tylko ja to ogladam



ja dopiero wszedłem do domu , musze sie ogolic po nocy spędzonej w.... a pózniej dołacze do Ciebie tylko oddasz mi pilot obejrzymy coś innego
  
 
To był doktor Kotowicz
 
 
ja tam szukam Zmienników zeby sciągnąc ale nie moge znalesc :/

a teraz mam jeszcze jakieś odcinki
Gwieznej Eskadry było ich chyba 20 i mam wszystkie a wiec sobie zaczne oglądac
  
 
Airwolf:


Nieustraszony (zawsze mam brechte z ta nazwa):


Alarm fur Cobra 11:


Komisarz Rex:
  
 
ja ostatnio sciagac zaczełem :

The Shield
  
 
Aktualnie do moich ulubionych seriali dołączły Drive i The Black Donnelys, niestety ten drugi został zdjęty z anteny w stanach z powou niskiej oglądalności i nawet 10 odcinków nie ma
  
 
Cytat:
2007-04-22 17:01:15, davidos88 pisze:
Aktualnie do moich ulubionych seriali dołączły Drive i The Black Donnelys, niestety ten drugi został zdjęty z anteny w stanach z powou niskiej oglądalności i nawet 10 odcinków nie ma


to musi byc bardzo ciekawy
  
 
Ja codziennie mam serial pt: "Moja zona napisala mi maila" Czasem puszczaja kilka odcinkow dziennie Mowie wam-niezle jaja-jakis kolega satyryk ukladal scenariusz do niego
  
 
Cytat:
2007-04-22 17:43:02, -SerU- pisze:
Ja codziennie mam serial pt: "Moja zona napisala mi maila" Czasem puszczaja kilka odcinkow dziennie Mowie wam-niezle jaja-jakis kolega satyryk ukladal scenariusz do niego



hehe kolega powiadasz
  
 
Suchy mam dla Ciebie dobrą informacje , kręcą kolejne odcinki Fali zbrodni , wczoraj na moim osiedlu kręcili pare scen , Szajba wymiatał mi po osiedlu subarynką... pół osiedla miałem przez jakis czas wyłączone z ruchu ale jak dobrze pójdzie moze mój pug wezmie udział w jakiejs scenie... wszystko przypadkiem bo chciałem objechac kanałami które wsumie tylko mieszkający na tym osiedlu znaja i to nie wszyscy i sie władowałem wprost na plan filmowy... okazało sie ze mozliwe ze będą potrzebowali do sceny auta z anglii a wiec mój numer juz mają

p.s. niektóre sceny odbiegają od reali ale co zrobic to tylko film i jakies to takie czasem nienaturalne w nim wszystko jest


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2007-04-25 09:52:51 ]
  
 
kiedys ogladalem "kiepskich", ale juz mi sie znudzili
teraz w piatki ogladam "odwroconych"
  
 
własnie ogladam poraz kolejny film Strasky&Hutch , oczywiscie wersje kinową i chyba zaczne sciągac serial pod tytm samym tytułem



  
 
Ja dzis obejrzalem odcinek 18 sezonu trzeciego serialu Lost, ale kreca
I ogladalem do tej pory Prison Break, niestety trzeciego sezonu jeszcze nie ma wiec czekam
Aaaa i sciaga mi sie pierwszy sezon serialu Rome