Problem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich uzytkownikow jestem tutaj nowy i od razu powiem ze jezeli chodzi o lakierowanie to nie mam zbyt duzego doswiadczenia a mam taki o to problem. Otoz mam auto, ktore kiedys bylo uderzone przez poprzedniego lakiernika i widac ze bylo mocno uderzone a teraz wychodza tego efekty




moje pytanie brzmi co ja moge z tym zrobic we wlasnym zakresie bo niestety na lakiernika mnie nie stac a chcialbym zeby to chociaz troche ladniej wygladalo.


[ wiadomość edytowana przez: Noger dnia 2007-05-22 10:37:26 ]
  
 
Witam!Masz jakiś sprzęt potrzebny do lakierowania??
  
 
co masz na mysli mowiac sprzet?
  
 
tu by trzeba dach zmienić
  
 
nie da sie tego jakimis "domowymi" sposobami choc troche poprawic zeby tak nie szpecilo?
  
 
chodziło mi o to czy masz pistolet do lakierowania
  
 
z tego co wiem to moj ojciec ma jakis taki elektryczny.. ale szalu to raczej nie robi
  
 
obawiam się że nie da się tu za dużo zrobić.

zedrzeć tą szpachlę z dachu, połozyć dobrą szpachlę konstrukcyjną, wyrównać papierem do idealnej gładzi i pomalować sprajem w kolorze lakieru. będzie widać ale nie tak jak teraz


odpuść sobie elektryczny ( pewnie ruski) pistolet.
  
 
W takim razie jaka szpachle najlepiej uzyc i ile bede jej potrzebowal, a pistolet to jakis z supermarketu chyba wiec sprayem bedzie lepiej tylko jak malowac tak duza powierzchnie?
  
 
szpachla konstrukcyjna z włóknem szklanym

kup najtanszy spray i potrenuj malowanie tak by nie było zacieków. lepiej więcej cienkich warstw niż jedna gruba
  
 
to praktycznie caly dach musze zrywac.. Jeszcze pytanko jaki podklad najlepiej uzyc i czy na koncu bezbarwnym mozna tez prysnac?