[MaRio-sKaTe] Essi SuperSonic by MaRio - SPRZEDANY ;(;(;( - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dawno tu nic nie pisałem, w sumie nie wiele nowego się działo. Nie licząc wymianu kilku elemantów ukł. kierowniczego i wyposażenia wnętrza, Essi dostał słupki w czerni Nie mam czasu nawet umyć go porządnie i jechać w plener, ale postanowiłem się pobawić w Photoshopie... W sumie auto wiele się nie zmieniło, nazwał bym to raczej stylingiem, niż VT


Zmiany:
- tło czarno-białe
- zglebiony jeszcze bardziej
- brak zamka tylnej klapy
- felunek w czerni
- usunięta antena
- przyciemniona przednia szyba boczna
- słupki w czerni
- naklejka FEFK'u


Zmiany:
- tło czarno-białe
- przyciemniona szyba przednia
- poprawiona dokładka przedniego zderzaka
- felgi wersja silver (takie będą po zimie )



[ wiadomość edytowana przez: MaRio-sKaTe dnia 2007-09-28 21:07:54 ]
  
 
no pięknie się teraz prezentuje... na tych felach Zmiana będzie na duży plus
  
 


Mody:
- tło czarno-białe
- brak zamka w klapie
- felgi srebrne
- usunięta antenka
  
 
Nic tylko ten VT wprowadzic w zycie,a swoja droga podelślę kilka fotek bo w dziedzinie VT jestem cienki ,a chciałbym zobaczyć kilkamodów które planuję
  
 
Hehe, narazie tylko VT, bo nie planuje większych modów już (nie licząć wyposażenia). Jedynie co, to felgi idą w polerke, ale to czekam aż śnieg spadnie, bo nie będe jezdził na okropnych zimówkach.

Mistrzem w tym nie jestem, ale narazie się ucze. Fotki, jak najbardziej podeślij, chętnie się pobawie (o ile będe potrafił, bo nie wszystko jeszcze umiem).
  
 
A więc stało się - mój Essi SuperSonic by MaRio znalazł dziś (tj. 11.01.2008 o 16:00) nowego właściciela... ;(

Aż łza się kręciła w oku... ;(



Dodam tylko, że poszedł za dobre pieniądze, 4800zł oby nowemu właścicielowi służył... ;(

[ wiadomość edytowana przez: MaRio-sKaTe dnia 2008-01-11 20:35:22 ]
  
 
itak ładnie za niego dostales
  
 
Witam
jako że esi zmienił właściciela to zamykam wątek ...
jeśli będzie potrzeba odblokowania to proszę info na prv ...