[MaRio-sKaTe] Essi SuperSonic by MaRio - SPRZEDANY ;(;(;( - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak pamietam ze gdzies pisales o tym....ale szkoda mi dokladki bo to juz rarytas...i z checia bym tak zanabyl zamiast hokeja z golfa...
  
 
A ja znów wole hokej Dokładka nie za wiele obniżała (optycznie) auto, a z hokejem jednak jest niżej. Dużo ludzi mówi mi, żebym tą dokładkę prysnął w kolor, ale to troche za dużo roboty...
  
 
bardzo fajny escorcik , ładnie sie prezentuje
  
 
Dorzucam kilka nowszych fotek. Prosiłbym o kilka opini, porad, pomysłów co mógłbym jeszcze dodać, przerobić, zmienić w swoim aucie, żeby był jeszcze "lepsiejszy"



  
 
może weź się "szarpnij" na takie klosze do tyłu jak u mnie, bo te mimo, że masz przyciemnione to jednak wyglądają już na wiekowe...
  
 
redziol - one są kupowane, czy sam przyciemniałeś? Jeżeli kupne, to gdzie je kupiłeś? Allegro?
  
 
Bez urazy, ja zamiast obwieszac plastikiem wsadziłbym 1,8 td, jesli to ma byc diesel
  
 
Nie opłaca się SWAP'ować. Jeżeli zależało by mi na dużo lepszych osiągach, to napewno nie diesel. Nie jest to rakieta, ale przynajmniej ekonomiczna (jeszcze sie ucze). Już bardzo opłacało by się go sprzedać i kupić coś mocniejszego...

P.S Te jak to nazwałeś "plastiki" - to oryginalne Ford'owskie ospojlerowanie...
  
 
ja sie nie znam sorry
  
 
lampki kupione, tak jak Ci na GG pisałem a swap tak samo jak rozmawialiśmy, tylko niezajechany 1.6 RST
  
 
Cytat:
2007-05-15 23:35:21, redziol pisze:
a swap tak samo jak rozmawialiśmy, tylko niezajechany 1.6 RST



Tylko znajdz takiego, marzenia... Ja poluje na taka ninie w UK, ale zobaczymy co z tego wyjdzie
  
 
Z lampkami ala jak u Redziola wygląda tak:




[ wiadomość edytowana przez: MaRio-sKaTe dnia 2007-05-15 23:42:45 ]
  
 
Bardzo siuper
  
 
robiłem ta przymiarkę z 10 minut może, wycinając lampy z własnego auta, więc proszę się nie śmiać
  
 
Chyba jednak Essi zostanie Zrobiłem liste modyfikacji, które chciałbym przeprowadzić, zobaczymy co się uda zrobić:

- lampki z tyłu ala jak u Redziol'a
- jakaś fajna kierka + naba
- chromowane żarówki do kierunków
- usunąć bąbla z nadkola
- zwrotnice na przednie "pionki"
- teleskopy tylnej klapy, bo nie trzymają lotki
- troche go wygłuszyć (zarówno komore silnika jak i wnętrze)

Co się uda? Na co starczy kasy? To się zobaczy...

[ wiadomość edytowana przez: MaRio-sKaTe dnia 2007-05-17 08:10:48 ]
  
 
Kilka fotek - tak z nudów...



A poniżej Honda Prelude w takim samym kolorku jak mój Essi (SuperSonic Blue Pearl z palety Hondy)




[ wiadomość edytowana przez: MaRio-sKaTe dnia 2007-05-22 19:06:10 ]
  
 
Cytat:
2007-05-22 19:02:55, MaRio-sKaTe pisze:
Kilka fotek - tak z nudów...



Ty, a nie wyregulowałbyś sobie tej maski? Bo coś dziwnie krawędzie się nie schodzą przy świetle od strony kierowcy?
  
 
Oj, Redziol, Redziol - czepiasz sie

Tu raczej nie chodzi o regulacje, tylko po prostu zamek za mocno trzyma maske i dlatego jest "ciutke" niżej...


[ wiadomość edytowana przez: MaRio-sKaTe dnia 2007-05-23 07:16:10 ]
  
 
Młoteczek, stuk puk i po robocie
  
 
Dziś z powodu kompletnego braku jakiegokolwiek zajęcia, postanowiliśmy z kumplem się pobawic sprayami pod maską, zaczęło się od czerwonego napisu DIESEL, a skończyło się na... (sami zobaczcie) Kolor? Czerwony i mgiełka złota + odrobina białego...

P.S Nie śmiać się, na żywo wygląda super, fajnie się mieni w słońcu...