[FOTO-STORY] Spot 3CiTy 11.o4.2oo7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kolejna środa, więc i kolejna tradycyjna już (trzecia) foto relacja, dzisiaj się działo

Na pasie pojawił się kolega Drucik ze swoim polonezem z Fabryki Samochodów Osobliwych w tym osobliwym aucie miał tyle "patentów" że powalił nas na kolana, ja tylko wspomne o tych o których zapamiętałem:

- mówiący pięknym głosem kobiecym powiadamiacz ("zapnij pas", "nie zapomnij świateł", "wyłacz ssanie" i najlepsze: "aktualne napięcie akumulatora 11,7 volt"
- kilkadziesiąt punktów świetlnych które znamy z Łazikowozu lub Furgonu pocztowego co prawda, ale u Drucika to wszystko na diodach, nawet klamki podświetlane
- radio (wyświetlacz) zamontowany w zegarach - oczywiście na pilota
- elektryczne szyby z tyłu !!
- awaryjki w tylnej klapie
- podgrzewany płyn do spryskiwaczy

i wiele innych których nie pamiętam juz























Czegoś tu brakuje









Atu Minus Adamusa i prawie alusy (prawie robi wielką różnicę)












Ale najlepsze czekało nas w ASO BAJANA do którego pojechaliśmy z pasa startowego, w aso trwała wymiana mostu

Dawca - Łazik ty "zbrodniarzu"









Biorca











ASO BAJANA w pełnej krasie

  
 
do tej pory "szczyciłem się moimi lampkami" i zazdrościłem Łazikowi ale Drucik przebija wszystko wiedziałem że ludzi pierdoli ale że aż tak... (wpozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście)
no a sam Łazik ma bana za to co zrobił z drugim polonezem a taki był ładny
  
 
To fakt - taki piękny i idealny egzemplarz rovera wykorzystać jako dawce
niejeden by się pociął za takie auto

zapomniałem dodać że Łazik wymieniał most w przerwie pomiędzy obiadem a podwieczorkiem tak dla sportu - specjalność ASO BAJANA to "Mosty, Wiadukty, Przełęcze"
  
 
widzę warsztat samochodowy w pełni profesjonalny... a ile w około czeka aut na naprawę

a kolega DRUCIK.... hihihihi inżynierowie z FSO padli by na pyszczki jakby zobaczyli modyfikacje swojego dziecka

a widzę pogoda wam dopisywała.... troszkę wam zazdroszczę tych spotkań
  
 
Cytat:
2007-04-12 15:21:52, PUTEKM pisze:
troszkę wam zazdroszczę tych spotkań


ZAPRASZAMY
  
 
Widzę, że mi konkurencja pod bokiem urosła. Będę się musiał bardziej starać jak zacznę swoje auto przerabiać - na szczęście widzę, że moje pomysły jeszcze nie porealizowane przez kolegów. Muszę się do Was jakoś latem wybrać. W końcu też mieszkam na północ od Wawki.