Pedal hamulca odbija z opoznieniem - co jest?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pedal hamulca po hamowaniu odbija od razu na 85% swojego zakresu, a pozostale 15% robi w slimaczym tempie (10-20 sekund).

Myslalem ze to pompa hamulcowa - rozebralem ja na czesci pierwsze - wszystko niby bylo ok - zamontowalem ja z powrotem i znow to samo... Przy odpowietrzaniu hamulcow zaobserwowalem cofanie sie plynu do zbiornicza - tak jakby pompa miala problem z nabieraniem nowej porcji plynu, ale tak jak mowie sprawdzilem pompe, niby wszystko jest ok.

HELP!
  
 
Wymień wężyki elastyczne dochodzące do zacisków. Koszt sztuki około 40PLN. I nie zakładaj starych uszczelek zaciskowych - tych miedzianych przy zaciskach, bo lubią się nie zawulkanizować (poza tym są jednorazowe) - jak chcesz je kupić, to nie rób tego w ASO (2PLN szt.), tylko w sklepie z częściami do silników diesla i wszelakiej aparatury wysokociśnieniowej - koszt kompletu na dwa koła (4szt.) nie będzie większy niż 3PLN, a bezpieczeństwo...
  
 
popieram przedmowce milalem podobnie tylko grzaly mi sie chamulce po wymiane wezykow od zacisku wszystko jest ok!!!