[0rzeL] ESS 5.2 - i essczorta nie ma ... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wszystko spawane, a szpachla na koniec
  
 
jaki zderzak mozna przypasowac do mk IV???

bo jak patrzałem to dopasowując zderzak np z mkV musiał bym zmienic maskę! mógłby ktoś doradzic??
  
 
Podziwiam zapał kolegi, życze owocnej pracy, tak jak zenq mówił pozostałbym przy 3D ale to już Twój wybór

PS surec - nie można usunąć klamek, można dostać mandat, klamki są elementem bezpieczeństwa, podczas wypadku trzeba jakoś drzwi otworzyć.
  
 
Co do klemek to sam nie wiem czy zostaną, maska jest już zrobione, jutro progi dojdą oraz zakończe prace nad tylnia klapą, jutro też dam fotki jak się sprawy mają
  
 
Foto szpiegowskie mojego auta, gdy zostało już ukończlne, jest to co prawda foto z telefonu i z okna, lecz jutro postaram sie zrobić jakąś sesje
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

[ wiadomość edytowana przez: 0rzeL dnia 2007-07-11 19:04:48 ]
  
 
Ale wyraźne..

Co to masz za opony? Wyglądają jeszcze bardziej baloniasto jak w moim...
  
 
progi mi sie juz nie podobają
  
 
opony 195/55/r15 ale sa to opony przejsciowe jestem teraz w niemczech i poluje na 16 lub 17, dla tego foto tez jest z koma a nie z aparatu
  
 
fotka rzeczywiście bardzo szpiegowska ale z tego zdjecia nawet nawet,czekamy nalepszejsze
  
 
Na tej focie, jakieś takie balonowe kółka wyglądaja Czekamy na lepsze fotki
  
 
Pofatygowalem sie na dol i zrobile lepsze foto, na aucie sa jeszcze lsterka w starym kolorze, bo beda inne m3, k6 lub mk7. Poza tym jeszcze szukam lap rs'a oraz mysle nad stopa od coswortha na tylna klape. Oczywiscie rozgladam sie tez nad wiekszymi felgami oraz gleba, wszystko w swoim czasie

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
a te światła w zenderze, to kierunki? Jeśli nie, to przy lampach z RS ich nie ma...
  
 
W zenderze beda jeszcze oyginalne halo, jak je dopadne, a jak beda lampki z rs'a to kierunki beda w postojowkach
  
 
Cytat:
2007-07-12 11:32:46, 0rzeL pisze:
...a jak beda lampki z rs'a to kierunki beda w postojowkach


czyli marnie widoczne...już próbowałem Zwłaszca, że nie mieści się za bardzo żarówka 21W. Można dać kilka LED mocnych...
  
 
Zobaczy sie co będzie jak narazie sa inne modyfikacje w planach... doprowadzenie samochodu do obecnego stanu pochlonelo sporo kapitalu
  
 
jak mam byc szczery szału nie robi jesli go malowałeś to mozna było lepszy kolorek wybrac, przód moim zdaniem nie ciekawie ,jakoś nie lezy mi ten zderzak ,progi tez nie ,,ale najwazniesze ze Ty sie cieszysz, powodzenia w dalszych pracach
  
 
Jesli chodzi o kolor to wszytko zalezy od oswietlenia, bo jest to czarny z perlom czerwona co daje filolet roz oraz inne kolory, fajny bajer ale jesli cos sie stanie trzeba malowac pol samochodu odrazu, aby nie bylo roznic. Mi sie taki podoba
  
 
Wiec zmienic:
-Lampy rs najlepiej ciemne
-szybki w czern delikatna ale wszystkie
- lusterka mk7 (m3 nie)
- Gleba i felgi jakies inne (nie ciemne)
-hokej pod zderzak

i powazny kolor widze ze sie mieni ale trzeba zobaczyc na zywo pozatym duzy + za skasowanie klamki i usuniecie listw
  
 
Co do koloru to zgadzam się z Remikiem, choć wiem że takie mieniące się auta najlepiej wyglądają na żywo, zdjęcia nie oddają efektu.

To co mi się podoba to:
- zderzaki
- usunięte tylne klamki i przednie zamki
- tylne lampki
- brak listew (choć przyglądając się wole chyba nie zaspawane miejsca po listwach, ten pasek według mnie dodaje takiej jakiejś strzelistości czy dynamiki autu, a teraz pozostał tylko cienki rowek, ale to kwestia gustu )

Nie podoba mi się:
- kolor (w każdym razie na zdjęciach)
- spojlery progowe
- przedłużona maska, przez co jej rant kończy się dalej niż błotnik i jak dla mnie wychodzi przez to też zbyt mocny badlook.

Co do usunięcia tylniej wycieraczki, to jesli nie zamierzasz dawać spojlera to faktycznie wygląda lepiej bez niej, jeśli natomiast jest spojler to wycieraczka nie rzuca się specjalnie w oczy, a czasami się przydaje .

Do tak nadmuchanego zderzakami auta, na dodatek cztero drzwiowego, to chyba najlepiej pasowałyby progi Zendera, takie ja ma Kiełek i miał MAG.

Patrząc na auto całościowo, mnie osobiście nie powala efektem, choć wiem, że pracy wożyłeś bardzo dużo.

Podziwiam zapał i ogrom włożonego wysiłku oraz kapitału .
  
 
Mala sesja
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us