[0rzeL] ESS 5.2 - i essczorta nie ma ... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Auto dostalo ciemne szybki, po niedzieli bedzie jeszcze przod i pasek na przedniej szybie
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
No i stało się ESS otrzymał ciemne szybki, kolejne zmiany to lusterka od mk7 które już zakupiłem, czekają jedynie na lakier i zakładamy Fotki były robione w słońcu i widać dobrze jakie efekty daje lakier Proszę o komentarz
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
ładnie ale slupki w czren
  
 
pierwsza sprawa ,ktora rzuca sie w oczy to cos nie tak jest z poprzeczka w grilu,jakos krzywo idzie wzgledem maski! a 2 to przydalo by sie zalozyc halo do tego zderzaczka ZENDERA i wygladal by napewno lepiej!
pozdro.
  
 
Cytat:
2007-08-06 23:24:03, Marcin pisze:
pierwsza sprawa ,ktora rzuca sie w oczy to cos nie tak jest z poprzeczka w grilu,jakos krzywo idzie wzgledem maski! a 2 to przydalo by sie zalozyc halo do tego zderzaczka ZENDERA i wygladal by napewno lepiej! pozdro.



Obecne lampki są do wymiany bo maja połamane mocowanie, dla tego gril jest nie równo, a co do haloo poszukuje ich
  
 
a czemu ess 5.2 ?????????? zastanawia mnie ta nazwa ,i skąd to sie wzieło moze byc ciekawe, jak wiadomo EVO od evolucji a jak u Ciebie Orzełku
  
 
Cytat:
2007-08-07 09:29:40, RemikGT pisze:
a czemu ess 5.2 ?????????? zastanawia mnie ta nazwa ,i skąd to sie wzieło moze byc ciekawe, jak wiadomo EVO od evolucji a jak u Ciebie Orzełku



5.2 dla tego, iż jest to mój drugi mk5 na stanie poza tym np. wlew paliwa jest od wersji mk6
  
 
Cytat:
2007-08-07 12:50:31, 0rzeL pisze:
5.2 dla tego, iż jest to mój drugi mk5 na stanie poza tym np. wlew paliwa jest od wersji mk6


a ja myslalem ze to dlatego ze drugiego takiego nie ma
  
 
Ale dlaczego???? --->>> ALLEGRO <<<---
  
 
Chcę sprzedać zderzak dlatego, iż jest wyższy niż przedni oraz progi trochę dziwnie to wygląda.
  
 
Zderzak tylni sprzedany nowy w fazie produkcji lusterka mk7 czekają już na lakier oraz parę pomysłów jeszcze jest w głowie
  
 
ladnie sie prezentuje oby tak dalej
  
 
Witam, sprawile sobie nowy uklad dolotowy, sportowy filtr powietrza K&N oraz power rurę D&W jest to pierwsza ingerencja w silnik, chcialem zakupic jeszcze kolektor wydechowy 4,2,1 z focusa, ale cena mnie przerosla moze w nie dalakiej przyszlosci, jutro zaloze nowe zabawki i dam foto

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
A więc zalożylem co trzeba przedchwila byl test na autostradzie niemieckiej (A5) auto zbiera sie ciut lepiej z doly, tzn rozno idzie do konca, przynajmniej tak mi sie zdaje foto nie daje bo wiedze, ze za wiele osob to nie intersuje... a wontek jest na forum, a nie na priv ze sie osoby rozpisaly ile za co dalem
  
 
no interesuje czekalem na foty moze sobie tez takie cos sprezentuje
  
 
nie dąsaj sie tylko dawaj foty..
  
 
poka poka
  
 
nie daj się prosić
też jestem ciekaw jak to masz zrobione
  
 
No dobra macie

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Ale ohydny spaw na power rurze...

Możesz nagrać dźwięk jak brzmi na stożku?


[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2007-11-08 21:36:18 ]