[0rzeL] ESS 5.2 - i essczorta nie ma ... - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-01-16 10:06:28, 0rzeL pisze:
pare osób piszę, że progi nie pasuję prosze więc o proozycję które bądą dobe, ja szukam czegoś okrągłego, bo przedni zderzak jak i tyni ma okrągłe zakończenia. Może ktoś ma jaką propoz?



zenderki (tak, te nieosiągalne )
  
 
Cytat:
2008-01-16 10:06:28, 0rzeL pisze:
pare osób piszę, że progi nie pasuję prosze więc o proozycję które bądą dobe, ja szukam czegoś okrągłego, bo przedni zderzak jak i tyni ma okrągłe zakończenia. Może ktoś ma jaką propoz?


a takie jak u mnie w profilu czyli RS-line (niektórzy nazywają je także zenderami)? Na allegro widziałem ostatnio nie tak drogo...
  
 
Obecnie poszukuję halogwenów do mojego zenderka, czy moze ktoś wie gdzie zakupić tak owe lub jakie dopasować?

pozdrawiam
  
 
masz oryginaly po 200zl sztuka na allegro

mozesz tez szukac w uniwersalnych... zender ma 90 mm srednice spokojnie znajdziesz

badz spytaj tego kolesia jak dla mnie powinien podejsc z tego co pisali

allegro fiesta
  
 
Mała sesja z gościem, dodam że tą Calibre robiłem ja w minionym roku całą od podstaw łącznie z lambo

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Dałbys kolorowiaste zdjęcia ,orzełku niby fajnie ale jakos mi to nie pasi,tzn twój frontowy bumper i masejcja
  
 
Cytat:
2008-02-08 11:51:03, RemikGT pisze:
Dałbys kolorowiaste zdjęcia ,orzełku niby fajnie ale jakos mi to nie pasi,tzn twój frontowy bumper i masejcja



kolorowych nie dam bo auto jest brudne, poza tym przedni zderzak jest do poprawki, a tylni do pomalowania
  
 
Cytat:
2008-02-08 12:02:42, 0rzeL pisze:
kolorowych nie dam bo auto jest brudne, poza tym przedni zderzak jest do poprawki, a tylni do pomalowania


tak myslałem ze to jest powodem ogólnie inneczej a jedziesz na walne?
  
 
Ja siedze w niemcach więc nie pojade chyba, że coś się zmieni
  
 
ładnie ale przód musi iść minimum 4cm w dół
  
 
Cytat:
2008-02-08 12:27:36, fryszard pisze:
ładnie ale przód musi iść minimum 4cm w dół



zawias juz czeka w polsce, ale nie mam kiedy go założć
  
 
Cytat:
2008-02-08 12:27:36, fryszard pisze:
ładnie ale przód musi iść minimum 4cm w dół



Frysiek tak z ciekawości zapytam- te -40 to jedyne co zmieniłbyś w tym aucie?
  
 
Progi i tylny zderzak mi sie nie podoba ale o gustach sie nie dyskutuje
  
 
witam, trochę mnie tu nie było, efekt jest taki, że od 25.08.08nie jestem już szczęśliwym posiadaczem essczorta, teraz już cieszą się nim inni... auto sprzedane.