Xxx [ GrzEE ] xxx - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-05-28 23:05:40, GrzEE pisze:
Adas wyciagamy to Twoje marne 2,5 V6 z Proboszcza i wsadzamy do mojego

  
 
Cytat:
Adas wyciagamy to Twoje marne 2,5 V6 z Proboszcza i wsadzamy do mojego



nie zmiesci sie pod Esowa maske
  
 
Cytat:
2007-05-28 23:05:40, GrzEE pisze:
Adas wyciagamy to Twoje marne 2,5 V6 z Proboszcza i wsadzamy do mojego



ja tam polecam lepiej 2,2 z suszarka jak juz sie czepiacie probkow tanim kosztem mozna conieco wyksztusic z tego silniczka:]
  
 
odrazu czepiamy Bardzo fajne autka
  
 
Cytat:
2007-05-28 23:11:48, adamj3000 pisze:
nie zmiesci sie pod Esowa maske



zaskocze Cie, ale sie zmiesci :]

-edi-
aha, co do lampek, kup sobie Panie biale, do tgo kawalek folii z allegro - bedziesz mogl z tego zrobic i dymione, i bi-em-dabliu-stajl


[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2007-05-29 21:48:50 ]
  
 
Dymione, żadne inne

Zresztą pogadamy o tym jutro na spocie
  
 
dymione będą wyglądały do du...y na czarnym, a po drugie po co masz mieć takie jak ja>?? bierz białe, albo biało czerwone
  
 
Własnie dzisiaj widzialem takie dymine lampki na czarnej becie 5-tce.
Tragicznie to wygladało i obawiam się ze tak samo kiepsko bedzie wygladac u mnie.
Niech ktos wezmie na spot dzisiaj aparat zeby zrobic zdjecie tyłu mojego essa wtedy bede mógł zrobic jakis mały VT albo WT
  
 
ok
  
 
Niestety nie jestem najlepszy w VT a i czasu nie mam, wyszło coś takiego i wg mnie jednak czernowe do czarnego....
Głosujemy od nowa...

1.


2.
  
 
No faktycznie, troche Ci to nie wyszło. Moim zdaniem, to 1. za ciemne troche, a to 2. chyba będzie bardziej pasowało (kolorystyka typowo polska)
  
 
Ze mnie grafik jak z .... ....
Od dziecka ludzik malowany przeze mnie to było 5 kresek i kólko to co się dziwicie
  
 
Ja i moja żona jesteśmy za pozycją 2
A tak wogóle czy nie lepiej troszke rzeźby uskutecznić i wpasować lampy od Passata B7
  
 
Najlepiej z Bentleya
Ale Ty rzeźbisz
Najpierw to musimy poduche pod skrzynia zmienić
Zarezerwujesz kawałek weekenda? Bardzo proszę Cię dobra żonko, puść mężusia by pomógł koledze

[ wiadomość edytowana przez: GrzEE dnia 2007-05-30 23:01:35 ]
  
 
mam nawet dawce:

KLIK KLIK
  
 
Cytat:
2007-05-30 22:59:43, Zakrent21 pisze:
mam nawet dawce: KLIK KLIK


Dobrze kombinujesz
ja u siebie w MKV miałem takie zapędy aby te światła wsadzić,
nawet jechałem je obejrzeć.....
  
 
A więc lampki zostały zakupione, narazie nie bedę zdradzać jakie, mam nadzieję że trochę odmłodze tył essiny.
Niestety plany żeby światła były założone już na spot bożocielny spaliły na panewce, będą dopiero po spocie....
  
 
no powiedz ktore kupiles, powiedz ja dalej jestem za bialkymi, i obklejaniem - fajnie wygladal projekt fryska - pol biale, pol ciemne
  
 
Hmmm a jak to niby miałoby wyladać, jest gdzieś w wątkach Fryska?
  
 
a taki maly vt frysiek zrobil, niestety malo widac, ale wydaje mi sie ze moglo by to wygladac ciekawie... ewentualnie zrobic odwrotnie i dol przydymic a gore zostawic biala... trzeba by samemu robic vt majac fotke tylu czarnego autka...