[bolid20] zderzaczek rsa + dokłądka z laguny - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-05-01 19:39:22, bolid20 pisze:
to powiem Ci tyle że sie nie wylały a wiesz dlaczego?? Bo w każdej spręzynie były po 4 gumy i wogóle ten zawias nie pracował




Witam! jakie to były gumy bo ja jestem zainteresowany gumami na sprezyny
  
 
dziś od rana przeczytałem wszystkie wątki na temat kodów błędów i znalazłem tylko mniejwięcej jak sie je zczytuje więc po pracy wziołem sie za to i ot co mi wyszło:
1. na wyłączonym silniku: 11 57 21
2. na włączonym silniku: 99 81 57
i może mi ktoś powiedzieć co to znaczy??

p. s jak moge edytować tytuł postu???
  
 
Cytat:
2007-05-21 19:12:14, bolid20 pisze:
dziś od rana przeczytałem wszystkie wątki na temat kodów błędów i znalazłem tylko mniejwięcej jak sie je zczytuje więc po pracy wziołem sie za to i ot co mi wyszło: 1. na wyłączonym silniku: 11 57 21 2. na włączonym silniku: 99 81 57 i może mi ktoś powiedzieć co to znaczy?? p. s jak moge edytować tytuł postu???



Wyedytuj pierwszy wątek w tym poście i wówczas zmień tytuł
  
 
dzięki
  
 
tylko ze to jest dział "Tuning" a nie "Pytania i Odpowiedzi" dlatego prosilbym zmienic temat na zgodny z regulaminem oraz zawrtosc watku rowniez niech sie trzyma z regulaminem
Dzieki
  
 
Wczoraj tak sobie siedziałem i myśle sobie co tu zrobić z nudów więc postanowiłem troche uciszyć swoją esine bo na tym przelotowym tłumiku to każdy policjant sie ogląda i oto efekt mojej dwugodzinnej pracy:
]wkladka[/URL]
  
 
I oto ostatnia sesja zdjęciowa przed wielkimi zmianami
]kk[/URL]
  
 
]f[/URL]

]d[/URL]
  
 
Krzysiek, po 1, to naucz się wstawiac fotki

Po 2, nie rób bad looka, bo w mk6 wygląda obrzydliwie Jak znajdę jakieś fotki to podeślę.
  
 
no to tylko zyczyc zapału i chęci i oby ci się nie nudziło
  
 
dziś nudzi mi się w pracy więc wkleję fotkę nowego zderzaczka bo już dawno nic nie pisałem )



[ wiadomość edytowana przez: bolid20 dnia 2008-04-17 12:20:20 ]
  
 
Cytat:
2008-04-17 12:18:00, bolid20 pisze:
dziś nudzi mi się w pracy więc wkleję fotkę nowego zderzaczka bo już dawno nic nie pisałem ) [ wiadomość edytowana przez: bolid20 dnia 2008-04-17 12:20:20 ]


Dokładka niczego sobie
A co to takiego białego widać przy przednim i tylnym kole??
Coś chyba nie z tej bajki
  
 
to białe to są chlapacze ala wrc


jak będe miał czas to zrobię fotkę z boku )

[ wiadomość edytowana przez: bolid20 dnia 2008-04-17 12:33:13 ]
  
 
Cytat:
2008-04-17 12:32:33, bolid20 pisze:
to białe to są chlapacze ala wrc jak będe miał czas to zrobię fotkę z boku ) [ wiadomość edytowana przez: bolid20 dnia 2008-04-17 12:33:13 ]


To zamiast tego "wrc" załóż nakładki na progi (wtedy będzie niepotrzebny chapacz z przodu) i dokładkę tylnego zderzaka zamiast chlapacza z tyłu.
  
 
nakładki na progi były ale nie przetrwały zimy i będą nowe ale "wrc" i tak zostanie bo mi się podoba a z tyłu też będzie dokładka tylko wszystko kwestia czasu i $$
  
 
krzychu po kiego grzyba zes podniusł to auto tak ładnie lezał z tym zderzakiem i dokładką by fajnie wyglądał a tak taka koza..
  
 
Cytat:
2008-04-17 19:18:21, fryszard pisze:
krzychu po kiego grzyba zes podniusł to auto tak ładnie lezał z tym zderzakiem i dokładką by fajnie wyglądał a tak taka koza..



za duzo jerzdrze żeby sie tłuc na takim twardym zawiasie i nerki miałem juz odbite więc zawitał troche miekszy z nowymi amorkami, jest wygodniej i da sie jeździć.
  
 
na glebie tez da sie jezdzic
  
 
Jutro wpadnę do Ciebie i wykręcę Ci te białe nibychlapacze

Fryś ma rację, tak ładnie leżał...
  
 
Cytat:
2008-04-17 20:28:42, Snale pisze:
Jutro wpadnę do Ciebie i wykręcę Ci te białe nibychlapacze Fryś ma rację, tak ładnie leżał...


He, he czyli nie tylko mnie kłuło to białe