Jak kupić Fiata 125p?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak,ona była bardzo dobra ta koncepcja.
Prawda czasu,prawda ekranu,prawda.

Interesuję się historią PRL-u
To świetnie widać,jak wraz z pogorszaniem się sytuacji gosporarczej,auta zmieniały się na gorsze.Dlatego nie ukończono
rozpoczęcia produkcji poloneza(miały być różne wersje nadwoziowe i silniki 1.6,1.8,2.0 w seryjnej produkcji)
  
 
Czesc! Powiem szybko i na temat: Czy jest sens kupowania fiata 125(interesuje mnie tylko rocznik 90-91) jesli nie mam za bardzo pojecia o naprawach itp? Z gory dzieki za odpowiedz.
  
 
Kupę postów na ten temacik już było,a czy jest sens?JASNE ŻE JEST!Na co należy zwrócić uwagę i inne rady są już na tym forum.Poszukaj i poczytaj.A dlaczego tylko rocznik 90-91?Generalnie Fiacior im starszy tym lepszy.Pozdrawiam i czekam na nowego fiatolowca
  
 
Oczywiście, że jest sens. Miałem DF chyba z 13 lat i zepsuł się wszystkiego kilka razy. Zachodnie auta nie psują się rzadziej, tylko mniej o tym się w prasie pisze.
  
 
Tyle ze ja jestem kompletnie zielony jesli chodzi o mechanike i takie tam. No ale nic, popytam , poczytam, moze cos z tego wyjdzie
  
 
jesteśmy tu po to aby pomagać sobie.
  
 
Nie martw się, wszystkiego się moż na nauczyć, tutaj zawsze znajdziesz pomoc, a bycie całkiem zielonym gdy się ma zachodnie auto jest wielokrotnie droższe. Warsztaty od zachodnich aut traktują takich klientów jako źródło niograniczonych zarobków.
  
 
zawsze jest tak z nowym autem, ze czlowiek nic o nim nie wie, a nawet nie umie go prowadzic. kiedys trzeba zaczac. po drodze czlowiek popelni mnostwo bledow, odda auto do partackiego serwisu, ale tylko raz i inne historie. reszta, jak wyzej.
pagan
  
 
Wszystkiego da sie nauczyc - fiata tez! Wystarczy troche praktyki, czasu i checi, a efekty przyjda same. Ja na poczatku tez bylem zielony, a teraz prawie wszystko sam robie przy swoim samochodzie... fakt, ze mam dobrego nauczyciela - mojego tate!
  
 
Ze jestes zielony w tej chwili - ok, nikt tego od ciebie nie wymaga. Ale jesli planujesz zakup DF fajnie byloby gdybys wyrazal ochote do takowej nauki - bo co by dobrego nie mowic o tych autkach wymagaja jednak pewnej troski i obeznania ich dolegliwosci. Potrafia za to sie odwdzieczyc, no i co nie bez znaczenia - jest to tanie autko. Jesli zas chodzi o to, co i jak zrobic - coz trzeba zaopatrzyc sie w uczona ksiazke (podstawa), a i klubowicze na forum pomoga.
  
 
Jasne ze tak.Tanie czesci, duze pole do popisu jako mechanik.Brak zaawansowanej elektroniki powoduje ze mozesz sobie wszystko sam porobic i niezle sie przy tym ubawic...