Initial D - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-05-24 13:30:47, Rino125p pisze:
w kraku mijalem sie 2 razy (nawet na moim osiedlu) z czarna 86, nigdy wiecej nie widzialem tego auta.




jeszcze powiedz, ze miala biala gore nadwozia a na drzwiach reklame sklepu z tofu
  
 
czy to czasem nie '86?



edit.

chyba jednak nie. 86 to corolla GT, to zas chyba jest nissan.

[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2007-05-26 14:46:33 ]
  
 
Cytat:
2007-05-24 16:08:43, kosa131 pisze:
jeszcze powiedz, ze miala biala gore nadwozia a na drzwiach reklame sklepu z tofu



niestety nie, byla cala czarna.
  
 
fajny ten nissan czy co to jest, gdzie to stoi ?
  
 
Cytat:
2007-05-27 23:55:36, KrauzeR pisze:
fajny ten nissan czy co to jest, gdzie to stoi ?



w szczecinie. Mi tez sie nawet podoba, sprobuje dowiedziec sie o nim czegos wiecej
  
 
to napewno jest nissan, konkretnie 200sx s12
  
 
Z kiera po wlasciwej dla nas stronie robione bylo ( ale w malej serii) tylko AE86 Levin (bez zamykanych swiatel). Na tomiast to czym jezdz Takumi to Thureto (czy jakos tak to sie pisze - nigdy nie moge zapamietac) i ta wersja miala zamykane swiatla i kiere po japonsko-angilesko.... znaczy sie z prawej strony. Nie wiem czy bebechy sa kompatybilne po miedzy dwiema tymi wersjami zeby na przyklad poprzekladac z Levina manele do Th... Co do 5stage to na tyle na ile sie orientuje to jeszcze nic takigo nie wyszlo - na pewno wychodzi manga a anime jest wierna adaptacja mangi stad tez podejzenie ze sie pojawi predzej czy pozniej ale na razie nie liczylbym na to ze bedzie dostepna - po za ty juz 4stage byla dostepna tylko na DVD wiec trzebaby doliczyc czas az ktos to w net pusci. Trzeba czekac. Jeszcze wracajac do AE86 to w niemczech podobno daje sie wyrwac w dobrym stanie takowe - zaczytane na streetracing.pl. Wiem ze slabym punktem tych aut byly blachy i sporo z nich sie poprostu utlenilo. badz co badz anime wymiata, a fury miazdza - i pomyslec ze to sa u nich tanie, male sportowe auta dla mlodziezy :/
  
 
chyba jednak wychodziły z normalną kierą:
http://motors.search.ebay.com/ae86_Cars-Trucks_W0QQfromZR34QQsacatZ6001
  
 
Z ciekawostek

Jeszcze nie tak dawno mozna bylo spotkac ae86 na zawodach RC w Polsce. Z tego co pamietam byly przynajmniej 2 - obie w wersji 2-drzwiowej.

W 2000 roku (lub 2001) pamietam startowala jedna na rajdzie w Nowym Miescie Lubawskim.

Nie ma co - fajne auto do zabawy.
  
 
Cytat:
2007-05-29 20:51:00, pavlus pisze:
chyba jednak wychodziły z normalną kierą: http://motors.search.ebay.com/ae86_Cars-Trucks_W0QQfromZR34QQsacatZ6001



Chyba masz racje Dowody sa niezaprzeczalne
  
 
panowie moze mi ktos dac linka do 3 seri initial d ?? bo albo zle cos wpisuje albo nie ma tego :/
  
 
Cytat:
2007-11-01 16:10:41, bimber1 pisze:
panowie moze mi ktos dac linka do 3 seri initial d ?? bo albo zle cos wpisuje albo nie ma tego :/



dave dał linka skąd można ściągnąć wszystko co wyszło.

Serii 3 nie ma, jest film.
  
 
dzieki, juz wczraj udalo mi sie to ogarnac
  
 
Cytat:
2007-05-26 14:33:57, kosa131 pisze:
czy to czasem nie '86? edit. chyba jednak nie. 86 to corolla GT, to zas chyba jest nissan. [ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2007-05-26 14:46:33 ]



ech tym autem nie ma co sie interesować, trzasniety jest z tyłu i stoi tam już ładne dwa lata, pozdrawiam
  
 
skoro wszyscy już obejrzeli całą serię proponuję kilka gierek na bazie tej kultowej anime żeby każdy mógł się poczuć jak Takumi Fujiwara
gierka 1
gierka 2
gierka 3
gierka 4
  
 
zna ktos aktualnie jakas strone z ktorej mozna sciagnac wszystkie sezony? bo tamta poprzednia nie dziala a z youtuba nie chce
  
 
Ktoś jeszcze pamieta? obecnie meczę 4 sezon, jest na youtube..

Zapomniałem że to strasznie wciąga
  
 
teraz już piąty jest, ostatnio wznowili serię.
  
 
myślałem ostatnio o tym,nie pamiętałem tytuły,zaraz szukam i oglądam
  
 
Cytat:
2013-03-28 17:44:57, brightblade pisze:
teraz już piąty jest, ostatnio wznowili serię.


Dzięki za info, idę oglądać piąty sezon.