Audio w Mazdzie 323 BG - pomoc w doborze wzmacniacza i sub

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie

Jeżdżę Mazdą 323 BG - rok temu zacząłem zajmować się instalacją nowego systemu Car Audio.

Po odsłuchu w CarAudio HiFi w Lublinie zdecydowałem się na głośniki Proa Simplex 160 do przodu (weszły ale po gimnastyce z dystansami itd.). Jako jednostkę sterującą zakupiłem radio Clarion DXZ558RMP - bo ono najbardziej mi odpowiadało w przyzwoitych granicach cenowych. Drzwi w zostały oczywiscie wygłuszone a od głośników do radia zostały podpięte nowe kabelki (wszystkie prace w salonie car audio HIFI w Lublinie)

Zgodnie z moim założeniem na przód miał trafić zestaw separowany (i tak już jest ) do tego subwoofer w bagażniku i wzmacniacz czterokanałowy który będzie zasilał przód i suba.

Z brzmienia posiadanego zestawu już jestem zadowolony - mam nadzieję że pod konkretnym wzmacniaczem zagra jeszcze lepiej.

Także zwracam się do Was o pomoc. Co najlepiej zagra w takim zestawieniu? - chodzi o wzmacniacz + sub

PS Jeśli chodzi o wzmacniacze to ciekaw jestem jak gra Orion WCC-6004 - bo z tego co czytałem to całkiem przyzwoicie - oczywiście mogę być w błędzie.

pzdr i z góry dziękuję
  
 
Czy jest tu ktoś kto mógłby mi doradzić ?
  
 
a jaka suma w grę wchodzi??