NordGlass - prosba o opinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś miał do czynienie z szybami NordGlass?
Mam pekniecie na szybie czolowej ktore powstalo od kamienia i chce wymienic szybe lub ja naprwiac.

Mam wykupione ubezpieczenie w Warcie na szyby i mam mozliwosc wymiany na NordGlass [teraz mam niby orginal, choc szyba jest z 98 r a auto z 97 r] lub naprawy magicznymi sposobami.

Caly zabieg nie kosztuje mnie nic procz telefonu do Centrum Obsługi Warty.

Szyba w tym momencie oprocz tego pekniecia wielkosci 1-1,5 cm [stopniowo w malym tempie rosnacego] ma sporo sladow po kamieniach, jest troszke porysowana i niezbyt rowna [wytarta od wycieraczek].

Co radzicie?
  
 
Bardzo dobra i renomowana firma produkująca szyby, w czołówce z Saint-Gobain oraz Pilkington. Także śmiało!

Ale szczerze mówiąc zawsze proponuje te "drugie" firmy, z racji kontaktów firmowych, ale proszę się nie sugerować.

[ wiadomość edytowana przez: jerico dnia 2007-05-24 20:04:04 ]
  
 
ciotka zmieniała szybe w A-klasie i jest zadowolona z nordglasa, ma juz rok i zero problemów.
  
 
Bardzo dobre szyby u mnie w pracy zakladaja takie w autobusach firmy SCANIA
  
 
czyli jednym slowem polecacie?

a co myslicie o fachowcach z jaan glass? nie pienicza czegos przy montazu?
  
 
up
  
 
Ja mam przednią NordGlassa od kilku lat i póki co trzyma się najdłużej ze wszystkich (trzecia już...).
  
 
Ojciec w pasku wymieniał szybę przednią na NordGlass właśnie w AutoGlass Jaan i nie narzekał. Zrobili szybko i ładnie ale jak wiesz wszystko zależy od człowieka. Jeśli ten odprysk, który zgłosiłeś ubezpieczalni ma ok 1,5 cm to pewnie będą próbowali Ci go naprawić
  
 
w tym sek ze jeszcze nic nie zglaszalem bo nie iwem czy powiedziec ze chce naprawe czy wymiane w koncu ja decyduje
  
 
Mam od ponad roku Norda zakładanego przez Jaana. Przyjechali, wyjęli starą bez uszkadzania, założyli nową, starą jeszcze sprzedałem...
  
 
Wymieniaj i nawet się nie zastanawiaj.
  
 
Witam
Tak się składa ,że pracuję w tej właśnie firmie wymieniaj i się nie zastanawiaj
  
 
Cytat:
2007-05-25 23:33:46, edo32 pisze:
Witam Tak się składa ,że pracuję w tej właśnie firmie wymieniaj i się nie zastanawiaj



jaaan ?

wszystko wskazuje na to ze wymienie tylko kiedy bo czasu chwilowo brak