Xxx[Adus20]xxx

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco











prosze o jakies slowa krytyki albo pochwaly, jakies mysli co by mozna zmienic i udoskonalic, odrazy zaznaczam ze podoba mi sie lekki tuning

[ wiadomość edytowana przez: Adus20 dnia 2006-10-10 19:22:31 ]

[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-03-13 07:22:38 ]
 
 
no....no...agresywnie

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
a i dodam ze wszystko co jest zrobione w tym aucie to robilem sam, nic nie bylo robione przez jakas firme
 
 
z tymi brefkami to Fryszard ci pomagał?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
gdzie ty widzisz jakies brefki
 
 
co to za pralka??

zartuje spoko essina!!:] duzo pracy wlozone widac
  
 
spoko tylko fele większe by sie przydały
  
 
mnie się podoba dobra robota
  
 
Przy tym wizerunku to coś pod zderzaczek, by się przydało
podoba mi się podświetlenie pokręteł


[ wiadomość edytowana przez: VinCe dnia 2006-10-10 21:26:21 ]
  
 
kawał dobrej roboty!! cholernie mi sie podoba ;]
  
 
szyby wiem że sam przyciemniałeś ... a tak zapytanie na przednie masz pozwolenie ??
  
 
Fajnie autko wygląda, lubię taki lekki tuning Tylko jakieś większe fele dorzuć to będzie extra
  
 
Cytat:
2006-10-10 21:40:50, SAVO pisze:
szyby wiem że sam przyciemniałeś ... a tak zapytanie na przednie masz pozwolenie ??



chyba nie bo z tego co pamietam dowodzik kiedys mial wstrzymany
  
 
elegancko sklepana maska, tez chciałbym moją zrobic na połowe świateł
  
 
Cytat:
2006-10-10 21:40:50, SAVO pisze:
szyby wiem że sam przyciemniałeś ... a tak zapytanie na przednie masz pozwolenie ??



nawet gdyby mial to nic mu po tym

Fajne autko
  
 
hehe, no dowodzik juz 6 razy=((( a pozwolebnia na nie nie ma bo za mocno przyciemnione, ok 75%
 
 
Neony mi się nie podobają i środek jest zbyt oczoje*ny.

Poza tym ok
  
 
Bad look i ogólna prezencja samochodu OK Fajne podświetlenie regulacji wentylacji (Frysiek ma takie) - trzeba się było chyba nieźle narobić Reflektory też łądnie zrobione. Nie podobają mi się natomiast koła (i rozmiar i wzór) ściemnienie tylnych świateł i za mocno ściemnione szyby. Ale oczywiście każdy ma własny gust i ważne,że Tobie się podoba Pozdrawiam i jestem pełen podziwu, dla własnoręcznej roboty
  
 
Cytat:
2006-10-10 19:25:22, Adus20 pisze:
a i dodam ze wszystko co jest zrobione w tym aucie to robilem sam, nic nie bylo robione przez jakas firme

tarcze zegarów, zegarka i nawiewów także?
  
 
A ja mam pytanko, czy te zegaryn i pokretła nie rażą w nocy jak sie jedzie?!