[Snale]owóz, brum brum papa - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Snale normalnie szaleje .

Snale idze na całość, gratuluje zakupów, niezłe rarytaski .
  
 
dołączam sie do kolegów i musze przyznać że Twoje auto jest coraz to ładniejsze, a te rarytasiki hoho oby tak dalej
  
 




A tak na serio, to chciałem się pochwalić zenderkiem. Póki co w macie, ale w niedalekiej przyszłości będzie w kolorze





Lipa jest troszkę z felgą, bo się gubi, a jak założe progi, to już będzie lipa płacząca.


[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2007-06-30 19:42:35 ]
  
 
co jak co dobry mat nie jest zły
  
 
hehe v6 LOL
  
 
Ale mu się dupsko spasło .
Ogólnie fajnie, tylko moje wątpliwości budzą dwie sprawy, dwa miejsca:



Widać że zderzak dość mocno odstaje na bokach przy błotniku, poza tym widać jakieś nierówności na nim, nie wiem czy to są źle wygładzone miejsca, a może to tylko zdjecie takie, złudzenie optyczne.

Muszę Ci powiedzieć Snale, że tak właśnie jest przy zenderze, koła nagle robią się cienkie i trzeba mieć szerokość minimum 195 przy 15-stu calach .


[ wiadomość edytowana przez: -OMEN- dnia 2007-06-30 20:05:15 ]
  
 
one włąsnie sa 195 na bokach odstaje niestety ale inaczej sie nieda.. to jest nakłądka na oryginalny zderzak, a co do nierównosci sam sie zdziwiłem po bokach sa takie buły, mysle ze to zrobimy zanim pójdzie w kolor
  
 
Snale, a co zrobiles z wlewem do gazidła ?wczesniej bylo tam gdzie hak, teraz nie widac... wygiete w dol czy przerzuciles w zderzak ?
  
 
Cytat:
2007-06-30 22:16:43, zenq pisze:
Snale, a co zrobiles z wlewem do gazidła ?wczesniej bylo tam gdzie hak, teraz nie widac... wygiete w dol czy przerzuciles w zderzak ?



Wcześniej był tylko chwilowo przywiązany to tego uszka. Chciałem go włożyć w obok wlewu paliwa pod klapkę, ale jak mi zaśpiewali 200 zł, to uznałem że odpuszczę i poszedł w zderzak Szkoda mi bylo ciąc zendera, no ale...

Omen, Ty się wszystkiego dopatrzysz...
  
 
Szkoda, że wlew gazu będzie w zderzaku Ja bym jednak poszedł do wujka lub babci i jakoś wybłagałte 200 zł Szkoda Zendera i przede wszystkim szkoda efektu
A tak ogólnie, to zgadzam się w 100% z Omenem
  
 
Widze tu kilka nieścisłości, zderzaki sprzedajesz?
Jaki swap, czego?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
spokojnie spokojnie prodzekt idzie zgodnie z waldkowym planem bedzie malinka nic sie nie bójcie
  
 
taaa....to co z tym swapem?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Jak to co, V6 pod maską

Paweł, gdyby nie to, że za 4 tygodnie (jeszcze przed wypłatą) jade na wakacje, to może bym się pokusił...

Frysiek, widzę ze robisz mi za adwokata... obyś tylko sobie za to nic nie policzył
  
 
Cytat:
2007-07-02 16:43:42, fryszard pisze:
bedzie malinka




a na czyjej szyjce? jesli mozna wiedziec?


Cytat:
2007-07-02 16:43:42, fryszard pisze:
nic sie nie bójcie




ja bym sie jednak obawial bo plan jest jakis niecny
  
 
to moze zaloz 17
 
 
Cytat:
2007-07-02 18:30:04, Adus20 pisze:
to moze zaloz 17



Weź mi tu nie cwaniakuj, bo sam Ci posłałem linka do tych felg i do teraz nie mogę tego odżałować
  
 
o widze ze waldek szalejesz!! oby tak dalej !!
no fele waldek i tak bedzie mial 17' bo nie wierze ze kupi 15

pozdrowienia waldi
  
 
Cytat:
2007-07-04 20:45:16, danio21 pisze:
o widze ze waldek szalejesz!! oby tak dalej !! no fele waldek i tak bedzie mial 17' bo nie wierze ze kupi 15 pozdrowienia waldi



No co Ty! W życiu 17!!! Moje auto ma być oryginalne, a 17 ma połowa klubu. Nie zejdę poniżej 19

Daniel, Ty lepiej pisz o wiesz czym ( o tym o czym inni mają nie wiedzieć jak na razie!!!)
  
 


Tak dla kontrastu.