[Snale]owóz, brum brum papa - Strona 20

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziś zacząłem rozbiórkę snaleowozu

Maska właśnie jedzie w stronę Katowic, zendery leżą w garażu, audio w połowie wyjęte.


SMUTNO MI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idę Redd'Sa pogonić.
  
 
biorę zendera tylnego

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2008-09-23 08:08:29, Pawel_AMG pisze:
No piękne to tylnonapędowe BMW Widać, że to chyba tylko ściema była Jeśli to auto Kirjasza, to znam je lepiej niż myslicie Kirjasz wie o tym najlepiej He he he Gratulacje Waldku Planuszesz koła zapodać z MKVII?

nawet dzwona nim zaliczył

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
to zeby tak nie lezaly to wyslij je do mnie (progi) i do Kleszczaka tylny
Cytat:
2008-09-30 21:12:32, Snale pisze:
, zendery leżą w garażu,

  
 
a zawias nie jest Ci zbedny ?
  
 
Całkowicie zbędny.











Jeśli mówimy o serii
  
 
za przód zendera też się nie pogniewam.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Maski już nie ma, połowy audio już nie ma, kierunków clear już nie ma, zenderka już nie ma, progi zendera stoją w garażu, 17" leża obok progów, na tyle siedzi seria, jutro włożę serię na przód... był kozak, teraz jest co najwyżej koza.
  
 
Może jakieś fotki ?
  
 
Dobrze rozumiem, że progi są do wzięcia?
Jeśli tak to łap marker i pisz na nich _unnamed!
  
 
Nie wiem jeszcze czu są do wyjęcia, ale póki co Jacek jesteś 11 w kolejce
  
 
Generalnie auto robiło wszystko, żeby tylko nie dostać serii... Jak zmienialiśmy z Fryśkiem z serii na glebę nr 1 poszło gładko, jak zmieniałem z gleby nr 1 na glebę nr 2, poszło gładko, jak zmieniałem z gleby nr 2 na serię, wszystko szło nie tak, zapiekłą sie 2 śruba, nie dało se włożyć łącznika stabilizatora , mało sobie palcy nie połamałem jak mi łom się obsunął, do teraz mnie boli i jest spuchnięty

Maska nie chciała usiąść, głośniki nie chciały się odkręcić, grill nie chciał się przykręcić... wszystko stwarzało problemy...

... i jeszcze na koniec jak pojechałem porobić pożegnalne fotki to padł mi akumulatorek w aparacie....




[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2008-10-11 23:01:54 ]
  
 
broniło sie dzielnie ... lecz siła wyższa zwyciezyła
RIP Snale-owozie [*]

  
 
teraz wyglada jak rasowy traktor stoi terenowo


Waldi palec sie zagoi, a ess znajdzie nowego wlascicela. Wazne zebys rudego yyyyy czerwonego doprowadzil do porzadku i nic tylko cieszyc sie z jazdy
  
 
Przecież teraz między kołem a nadkolem jest większa przerwa niż wcześniej między zderzakiem a ziemią... a wahacz i wydech są jeszcze niżej...
  
 
Prawie jak moj samurai
  
 
KUP MNIE!!!

Był przekozak, jest co najwyżej przekoza.
  
 
Ale skundlony.....
Normalnie z tyłu oponki jak w Tico
  
 
Strasznie wysoko Ci ten Essi stoi. Przez 3 lata miałem takiego pod domem i autko było prosto z salonu i nie stało tak wysoko .
Szerokość opon także jest rewelacyjna .
  
 
szkoda, a był taki fajny ... fajny MKVII a nie tylko same MKV, albo MKVI przerobione na MKV