Gdzie kupic tanio olej ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zna moze ktos jakis sklep/hurtownie gdzie taniej sprzedaja oleje?




[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2004-02-03 09:03:07 ]
  
 
Owszem, w Nieporęcie i Legionowie.
  
 
gielda na zeraniu
pagan
  
 
jeszcze jest hurtownia za stara milosna jak sie jedzie na minsk mazowiecki.maja nawet przystepne ceny.kupowalem orlen syntetic 4l za jakies 65zl.
  
 
Na zeraniu bal bym sie kupic, a gdzie mozna kupic taniej motorlife czy jak kto woli Miltec ?
  
 
Na Syrokomli 16
mobil po 16
texaco po 17 za litr
  
 
Militec(Motorlife) można tanio kupić u bezpośredniego importera-przedstawicielstwo na ulicy Kolejowej w Warszawie
  
 
Ja moge powiedziec, gdzie kupic tanio w Krakowie ...

... u mnie

Do wyboru:

- Lotos
- Mobil
- Elf
- Castrol
- Total
- Shell

oraz płyny chłodnicze, hamulcowe i inne...
  
 
Cytat:
2003-06-19 19:37:39, Waga pisze:
Ja moge powiedziec, gdzie kupic tanio w Krakowie ...

... u mnie


Waga właśnie miałem zapytac gdzie w Kraku tanio kupić heh
Ale czy u Ciebie tak tanio bedzie?? Jakis rabat dla Klubowiczów
Jutro chcę kupić i zmienić oliwęi nie wiem gdzie zakupić
pozdr
  
 
Jasne, że dlas klubowiczów FSOAK są upusty. Jaki olej chcesz i ile ? Daj mi numer na komóre to jutro do Ciebie oddzwonie z ceną. Bedziesz miał napewno taniej niż w sklepie... chociaz czasem te supermarkety....................

Popołudniu mozna by było sie styknąć pod Majorem
  
 
Czy Lotos mineralny w cenie 35zł za 5L to dużo?? Jeśli nie to zapraszam,znam niezłą hurtownie i mają bardzo niskie ceny!!! Inne oleje w równie niskich cenach!!! Kazdy rodzaj,pozatym filtry,płyny itp.
  
 
A z ktorego tłoczenia Podaj cenne Mobil 1 full syntetic i bedzie wszystko jasne.Jezeli myslimy o tej samej hurtowni to moge ci wyjasnic jak robi sie cene
  
 
Cytat:
2005-04-28 22:13:38, pinifarina pisze:
Czy Lotos mineralny w cenie 35zł za 5L to dużo?? Jeśli nie to zapraszam,znam niezłą hurtownie i mają bardzo niskie ceny!!! Inne oleje w równie niskich cenach!!! Kazdy rodzaj,pozatym filtry,płyny itp.


Jeżeli to Lotos 15w40 za 35zł za 5L to tanio
Jeżeli to Lotos City 15w40 za 35zł za 5L to drogo

To gdzie ta hurtownia w Kraku??
  
 
To Lotos 15W40,nie City!!! A ceny mobilka nie podam bo w tej chwili sie nie orientuje wiem tylko że ceny są o wiele niższe niż w slepach i supermarketach! Hurtownia nazywa się MARO i znajduje sie w takiej małej wsi Olewin koło Olkusza!!!
  
 
W Gliwicach koło dworca jest taki sklep. Mobil M (mineralny 15W40) kosztuje tam 80 zł.
  
 
W Kraku tu jest najtaniej OLIWA
  
 
ja ostatnio kupiłem olej w dobrej cenie eurojapancars.pl może i wam uda się coś znaleźć.
  
 
Najtaniej to chyba w

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Ja ostatnio kupowałem w Auchan.
  
 
Społem też może być, ja mam blisko i tylko tam się zaopatruję