Xxx [ Pepsi_rulz] xxx

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
koledzy i kolezanki (tu przede wszystkim do dolnoslazaków) - zanabyłem drogą wysyłkowo-bezposrednią dwie felgi wymarzone do mojego auta. chciałbym teraz wszystkie 4 wypiaskować i pomalować - oczywiscie najlepiej we wroclawiu ew w miare bliskich okolicach zeby w jeden dzien to obrobić.

pytanie jeszcze stylistyczne do auta poniżej (lub: Srebrny Wiewiór )




felgi ktore chce zostawic to przednie. dokupilem 2szt na tył i teraz pytanie odnosnie malowania:

malować w calości na srebrno jak na obrazkach czy moze lepiej w stylu tak jak te tylne: czyli obwód na srebrno a srodek na czarno co myslicie?

pytanie 2: czy ktoś probował zakladac nakładki na progi do wersji 5 drzwiowej (tam jest problem ze one ciut zachodzą na drzwi i trzeba przyciąć i jestem ciekawy czy ktoś juz meczył temat).

i jeszcze jeden mod chciałbym zrobić a mianowicie wstawić kolektor wydechowy a raczej dwururkę od 1.4i i wstawić sobie sonde lambdą (jak pewnie niektorzy juz sie domyslają - znalezioną w pokoju . Powód: samodzielna regulacja LPG to raz. Moze kiedyś pokombinuję z instalką 2 gen jak gdzies tanio wyrwę. Problem niestety jest taki, ze wydech od 1.4i konczy sie wczesniej niz w 1.4 i trzeba przedłużyć wydech seryjny do dwururki (czyli az pod silnik). mam tylko nadzieje ze nie trzeba bedzie giąć wydechu, a tylko przedłużyć.


[ wiadomość edytowana przez: pepsi_rulz dnia 2007-06-10 17:25:32 ]

[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-04-14 17:37:14 ]
  
 
Wariujesz kolego

A te kółka to całe na srebrno jednak bo z tym czarnym wyglądaja jak kołpaxy.
  
 
dzisiaj w ramach przygotowań do wyjazdu do UK oraz wy wyniku poddenerwowania paroma pierdolami zrobiłem:
-wymiana łożysk tylnych (bo buczały)
-nowe szczeki na tył (bo byly cienkie i słabo brały)
-wymiana termostatu (bo sie notorycznie niedogrzewał).

Czas: 7h

Efekty:
-nie buczy nawet przy 120 :]
-łapie dobrze, ale jeszcze sie okladziny ukladają i nie blokuje kół, chociaz niby trzyma mocno i hamuje
-nareszcie normalna termperatura, czyli na literce N:] - czyli ciut ponizej wlaczenia wentylatora (dokladnie po srodku miedzy O i R to jest to. nigdy wiecej kartonu przed chlodnicą :p. Wczesniej temp nie przekraczała początku skali (ciut ponad niebieskie pole)

dodatki:
wycialem plyte ktora rozdzieli mi bagaznik na czesc audio i roboczą i bedzie w co wkrecic wzmacniacz, zwrotnice przyszlosciowo itp rzeczy. znalazlem tez troche wykladziny ktorą bedzie mozna to obić.

do zrobienia przed wyjazdem pozostało:
-odpowietrzyć hamulce
-regulacja gazu i wymiana filterka
-naprawa zwrotnicy audio, bo licze ze podczas wakacji uda mi sie ją zamontować
-posprzatac w aucie :p
-kupic przetwornice na 220V zeby mozna bylo laptopika itp akcesoria podłączać.