Naklejki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Najprościej wydrukować z neta lub wziąć CD z plikiem graficznym , zanieść do najbliższego sklepu typu "szyldy-reklamy" i zrobią ci to jeszcze tego samego dnia w dowolnym formacie i w dowolnej liczbie egzemplarzy !

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2009-11-23 18:48:47, emde pisze:
Najprościej wydrukować z neta lub wziąć CD z plikiem graficznym , zanieść do najbliższego sklepu typu "szyldy-reklamy" i zrobią ci to jeszcze tego samego dnia w dowolnym formacie i w dowolnej liczbie egzemplarzy !


Szukałem, szukałem i nic. Możesz podać jakiś link?
  
 
Cytat:
2009-11-23 18:48:47, emde pisze:
Najprościej wydrukować z neta lub wziąć CD z plikiem graficznym , zanieść do najbliższego sklepu typu "szyldy-reklamy" i zrobią ci to jeszcze tego samego dnia w dowolnym formacie i w dowolnej liczbie egzemplarzy !



emde, czy przez wydrukowanie z neta masz na myśli skopiowanie logo z witryny klubu? Czy może chcemy zrobić znaleźć bardziej cywilizowany sposób? Jeśli ktoś ma taką naklejkę, jeszcze lepiej jej projekt w wersji elektronicznej - mogę zrobić trochę i dystrybuować w Warszawie na spotach.

Pozdrawiam,
@lex
  
 
Cytat:
2011-06-08 08:23:12, alex76 pisze:
emde, czy przez wydrukowanie z neta masz na myśli skopiowanie logo z witryny klubu? Czy może chcemy zrobić znaleźć bardziej cywilizowany sposób? Jeśli ktoś ma taką naklejkę, jeszcze lepiej jej projekt w wersji elektronicznej - mogę zrobić trochę i dystrybuować w Warszawie na spotach. Pozdrawiam, @lex



OK, ale co z resztą Polski ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2011-06-08 20:08:29, emde pisze:
OK, ale co z resztą Polski ?


A dla reszty Polski podaj link.
  
 
Cytat:
2011-06-08 20:08:29, emde pisze:
OK, ale co z resztą Polski ?



Jestem zwolennikiem metody małych kroków.
Na razie nie mamy nic. Niby ktoś coś drukuje, ale skąd bierze wzorzec - nie wiadomo.
Zaproponowałem swoją pomoc w Warszawie, bo tu jestem i zamierzam bywać na spotach. Sam problemów całej Polski nie rozwiążę.
Jeżeli ktoś w Warszawie ma naklejki i może się podzielić - będę zobowiązany. Najlepiej, jak będzie mógł to robić dalej - ale w to wątpię, bo na razie nie widziałem ani nie słyszałem o osobie będącej w posiadaniu naklejek i gotowej dzielić się z innymi.

Pozdrawiam,
@lex
  
 
Mam taki wzór jak chcecie to mogę Wam wysłać na meila, a to już tylko zanieść do punktu gdzie robią naklejki i po problemie.
Ładaklub naklejka
  
 
Brabus
ale usunął byś to podkreślenie pod www.ladaklub.pl
  
 
Astro specjalnie dla Ciebie :
ŁadaKlub 1

ŁadaKlub 2
  
 
@brabus55 - masz to w jakiejś lepszej rozdzielczości/jakości? Chodzi o to, że na krawędziach widać skutki kompresji jpg. Nie znam się na robieniu nalepek, ale wydaje mi się, że z tego co podlinkowałeś niewiele da sie zrobić.
  
 
Idę z pomocą

ja z tego obrazka robiłem sobie naklejkę jest pokazana parę postów niżej. Zrobiłem sobie 3 i ta co mam przyklejoną jest najmniejsza z tych trzech.
  
 
Może marudzę, ale wg mnie z tego obrazka można zrobić co najwyżej naklejkę o wymiarach 2x5cm. Jak sie powiększy do normalnych rozmiarów to widać "chęchy jpegowe". Nie wiem czy to wina Fotosika, że kompresuje wrzucane zdjęcia czy moje zboczenie zawodowe...
  
 
Powiem Ci tak ja z tego właśnie małego obrazka zrobiłem swoją naklejkę. Jak widzisz niżej da się. A największą naklejkę jaką otrzymałem z tego obrazka miała wymiary25cmx13cm na oko patrząc. Więc nie wiem w czym problem??
  
 
Panowie, a jak wykonujecie te naklejki? W jakimś zakładzie? We własnym zakresie?
  
 
Mi zrobił koleś z allegro który robi naklejki. Wysłałem mu tylko mailem logo i za 10 zł bodajże miałem 3 różnej wielkości.
  
 
A w jakim kolorze prezentują się najlepiej? Czarny czy biały?
  
 
Myślę że biały jest bardziej widoczny
  
 
Mam zrobioną naklejke w wersi wektorowej. Bo miałem ostatnio dojcie do plotera to sobie strasowałem to zdjęcie do formatu pracowni reklamowych.

wersja wektorowa do wyciecia w pracowniach reklamowych

A tak to wyglada, dwie wersje. Naklejana od zewnątrz lub od wewnątrz na szybę. Do wyboru. Jak Ktos ma sugestie to można coś przerobić.



[ wiadomość edytowana przez: NaczelnyFilozof dnia 2011-09-04 11:26:54 ]
  
 
Nie znam się na grafice, ale czy można odwrócić kolory? A może nie ma takiej potrzeby?
Czyli wrzucam ten obraz na pędraka i idę do reklam i tam mi zrobią naklejki w każdym kolorze?
  
 
Cytat:
2011-09-05 23:49:19, SzokoLada pisze:
Czyli wrzucam ten obraz na pędraka i idę do reklam i tam mi zrobią naklejki w każdym kolorze?



Dokładnie tak, zrobią w dowolnym kolorze. Dzisiaj byłem w zakładzie i jutro będę miał 6 naklejek za 25 zł

Tylko na pena wrzuć wersje wektorową, a nie zwykły obraz

[ wiadomość edytowana przez: mylkus3 dnia 2011-09-06 18:02:33 ]