Rezygnacja z pełnienia funkcji v-ce prezesa FEFK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Informuję, iż w wyniku zaistniałych okoliczności rezygnuję z pełnienia funkcji w zarządzie. Obecny tryb pracy, oraz obowiązków życia prywatnego uniemożliwia mi pełnienie mojej funkcji w sposób odpowiedni. Zawsze wychodziłem z założenia, iż osiągnięcie pożądanego celu mam miejsce przy pełnym zaangażowaniu sił i środków. Na chwile obecną moja dyspozycyjność jest zerowa, przez większą część tygodnia nie mam także dostępu do sieci, więc nie mogę nawet śledzić życia forum .Po przeanalizowaniu zaistniałych czynników podjęta prze zemnie decyzja jest jedyną właściwą w tej sytuacji.

Chciałbym gorąco podziękować wszystkim którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem podczas walnego oddając na mnie Swój głos, oraz przeprosić iż nie spełniłem pokładanych we mnie oczekiwań.
Praca dla FEFK była dla mnie bardzo ważna i przysporzyła mi wiele satysfakcji. Miałem możliwość bliższego poznania wielu z was i pogłębienia wiedzy na temat obsługi napraw i eksploatacji aut spod znaku błękitnego owala. I najważniejsze miałem możliwość poznania wielu ciekawych ,miłych osób które stały się dla mnie kimś więcej niż tylko znajomymi z forum, za to jeszcze raz wam dziękuje.
Do zobaczenia w przyszłości.