Manewry BORSK 2009 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To się nazywa organizacja, wszyscy będą zadowoleni .
Ja mogę brać udział w tej dynamicznej próbie z piłeczką

Cytat:
2009-06-05 09:46:45, adamdn pisze:
Jezeli wyjazd ma byc zorganizowany to ja proponuje start z Zaspy Pawel - przynajmniej my pojedziemy skad nam pasuje



To już tworzymy kolumnę pojazdów, ktoś się jeszcze dołącza?
  
 
I specjalnie dla Trutnia:

moja wczorajsza wizytacja w Borsku wygladala tak:
BMW xdrive test days

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2009-06-07 10:13:52, adamus pisze:
I specjalnie dla Trutnia: moja wczorajsza wizytacja w Borsku wygladala tak: BMW xdrive test days Pozdrawiam Adamus



Podziękował.

Widze, że już nawiązujesz kontakt z naszym, nowym, przyszłym klubem.
Rozumiem, że ogłosiłeś wszem i wobec że będziemy w trzeci weekend czerwca z choragwią (jeszcze) FSO i żeby tam nam nikt nie przeszkadzał.
  
 
Cytat:
2009-06-07 18:04:42, Truten pisze:
Podziękował. Widze, że już nawiązujesz kontakt z naszym, nowym, przyszłym klubem. Rozumiem, że ogłosiłeś wszem i wobec że będziemy w trzeci weekend czerwca z choragwią (jeszcze) FSO i żeby tam nam nikt nie przeszkadzał.


Tak - jak to przepowiedzial pewien wieszcz - niejaki Nostr-Adamus "Za prawde powiadam Wam i tak wszyscy skonczycie w BMW"

Klubu BMW nie bedzie, kiedy i my bedziemy

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2009-06-07 21:04:21, adamus pisze:
Tak - jak to przepowiedzial pewien wieszcz - niejaki Nostr-Adamus "Za prawde powiadam Wam i tak wszyscy skonczycie w BMW"


To znowu beze mnie
  
 
A czy V-maxa tam mozna sobie sprawdzic czy beda jakies przeciwwskazania? Jak dlugi/krotki jest pas?
  
 
Raczej nie sadze Co prawda w sobote przekroczylem w Borsku 200 km/h, ale potworem z 407 konnym silnikiem

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2009-06-07 22:34:54, adamus pisze:
Raczej nie sadze Co prawda w sobote przekroczylem w Borsku 200 km/h, ale potworem z 407 konnym silnikiem Pozdrawiam Adamus



Bleee... szkoda - ale i tak sprobujemy jak nie beda krzyczec
  
 
Cytat:
2009-06-08 17:35:16, adamdn pisze:
Bleee... szkoda - ale i tak sprobujemy jak nie beda krzyczec


Probowac mozesz... jak sie nie boisz wyciagania trawy z nadkoli i komory silnika

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Chciałem i miałem Srebrnego z Zielonym bujnąć w równoległym (bo hamownia nie wypaliła) ale ... coś mnie się wydaje, że zatarłem most w Srebrnym (albo nie wiem co zepsułem, ech ta moc ) i wyjazd dwoma autami stoi pod znakiem zapytania, jeszcze jest trochę czasu to zobaczymy
  
 
Zatarles? Olej uciekl? Stawia duzy opor? Czy bylo "koniec jazdy"? Jak to ostatnie to poloska.
Nie dostosowales mocy do warunkow jazdy - powiedzialby policjant...

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Masz okrągły wałek, stąd brak mocy
  
 
Cytat:
2009-06-13 02:07:36, Rawuk pisze:
Chciałem i miałem Srebrnego z Zielonym bujnąć w równoległym (bo hamownia nie wypaliła) ale ... coś mnie się wydaje, że zatarłem most w Srebrnym (albo nie wiem co zepsułem, ech ta moc ) i wyjazd dwoma autami stoi pod znakiem zapytania, jeszcze jest trochę czasu to zobaczymy



O kur wa.gonów przywieźli. Chyba pojade w tym roku tylko się poopalać. Co chwilę to jakieś minusy wychodzą w tych plusach. A wczoraj tak pięknie sobie z kapcia pociągnęłem.
  
 
A nie wiem co zrobiłem bo się rozchorowałem i nawet nie wychodzę do aut z domu. Olej mógł wyciec jak najbardziej bo zimmering już lekko puszczał ale nie patrzyłem teraz. Nagle zaczęło się wszystko trząść i chrobotać, jakby nienasmarowane zębatki o siebie tarły i akceptowalna prędkość jazdy stopniowo spadała od 110 do 70. Tak zajechałem pod dom, postawiłem i stoi. Może to podpora wału, może krzyżaki, może most. Nie wiem, jak dojdę do siebie to będę badał. Mam jeszcze tydzień.
  
 
Spotykamy sie o 12:00 w Borsku, albo o 11:15 w Zukowie.

Prosze o przywiezienie:
- pacholkow
- tasmy mierniczej 20 metrowej
- jasnych spray-ow do znakow na asfalcie

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Zanosi się że najszybsze auto z czerwonym lakierem nie będzie gotowe...
  
 
Cytat:
2009-06-18 17:55:27, danielewicz pisze:
Zanosi się że najszybsze auto z czerwonym lakierem nie będzie gotowe...


Co się stalo sie
  
 
pas może być zajęty
  
 
Nas niestety nie będzie. Jutro jesteśmy zaproszeni prze moją siostrę na rybkę do Łeby.
  
 
Srebrna Strzała gotowa do konfrontacji, zobaczymy co okrągły wałek robi z toną żelastwa