Odkurzacz ofiarowany przez Bociansana

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-06-11 22:52:49, bociansan napisał:
(...) kupiłem nowy odkurzacz i mogę oddać stary - stan wizualny dobry - rysy na obudowie, stan techniczny dobry - jedynym mankamentem jest popsuty wyłącznik i odkurzacz się włącza od razu po podłączeniu do prądu. Włącznik się popsuł i po prostu go obszedłem. Chodzi już tak jakieś 3 lata i nie było z nim więcej problemu. Oczywiście odkurzacz z całym zestawem rur i końcówek. Odkurzacz może komuś jeszcze posłużyć, a ja będę się cieszyć, że chociaż parę złoty na dzieciaczki poszło Zdjęcie słabe, bo robione komórką - przepraszam, ale aparatu nie mam. P.S. Odkurzacz mogę dowieźć do Bydgoszczy ewentualnie na jakiś spot w okolicach Bydgoszczy - pierwszy pp. w Bydgoszczy 23 czerwca.



Początek licytacji: 2007-06-11
Zakończenie licytacji: 2007-07-03 godz. 00:00

Na razie - brak ofert kupna.
  
 
to ja daje 10 zł.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
chciałbym jeszcze dodać, że koszt przesyłki odkurzacza może być spory w cenniku online poczty wyszło mi 15zł.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z odkurzaczem proszę śmiało pisać

Aha do odkurzacza dorzucam 3 nowe worki
  
 
Gratulujemy Kleszczakowi wygranej licytacji
Proszę Bociansana o informację w tym wątko na temat wysokość kosztów wysyłki. Dopiero po wpłynięciu pieniążkow na pomocnicze konto Klubowe (Kleszczak - wysyłam Ci numer konta na prv) można realizować wysyłkę.
Proponuję też przeczytać regulamin, żeby było wszystko jasne.
  
 
Cytat:
2007-07-03 20:05:22, Dieselka pisze:
Gratulujemy Kleszczakowi wygranej licytacji Proszę Bociansana o informację w tym wątko na temat wysokość kosztów wysyłki. Dopiero po wpłynięciu pieniążkow na pomocnicze konto Klubowe (Kleszczak - wysyłam Ci numer konta na prv) można realizować wysyłkę. Proponuję też przeczytać regulamin, żeby było wszystko jasne.



Dieselka dopiero teraz zauważyłem, że miałem podać koszty wysyłki w tym wątku.
Koszt: 15zł
Z Kleszczakiem gadałem juz na gg, więc już wie ile.

pozdrawiam
bociansan
  
 
Kaska przelana wtedy jak rozmawialiśmy, czekam na potwierdzenie.
pozdrawim.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2007-07-06 12:49:01, Kleszczak pisze:
Kaska przelana wtedy jak rozmawialiśmy, czekam na potwierdzenie. pozdrawim.



ok to super. Minia ma mój nr komórkowy i mam nadzieję, że prześle mi potwierdzenie sms'em.

Karton na odkurzacz już mam. Ostał się po ostatnim spocie po papszczolkowych pepsi
  
 
Cytat:
2007-07-06 12:52:15, bociansan pisze:
ok to super. Minia ma mój nr komórkowy i mam nadzieję, że prześle mi potwierdzenie sms'em. Karton na odkurzacz już mam. Ostał się po ostatnim spocie po papszczolkowych pepsi



Małe OT: i niech ktoś powie, że pszczoły nie są pożyteczne
  
 
Pieniążki Kleszczakowe wpłynęły.
  
 
Super Czyli pierwsze koty za płoty
  
 
dziś postaram się wysłać odkurzacz o ile zdąże na pocztę.


P.S.
kasę za przesyłkę proszę zostwić na dzieciaki, pokryje ze swoich. Chociaż tyle, bo mój odkurzacz słabo się spisał ze zbiórką

[ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2007-07-12 09:38:30 ]
  
 
odkurzacz wysłałem w piątek.
Przepraszam, że nie w czwartek jak obiecałem, ale się nie wyrobiłem i nie zdążyłem już na pocztę.

pozdrawiam
bociansan