BMW E34

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
PANOWIE, interesuje mnie wzmacniacz + skrzynia basowa.. do e 34..Koszty do 400-500 pln.. Chce by to grało przyzwoicie, bo wiem jak cięzko zestroić sprzet w BMW z racji jego dobrego wyciszenia..POMOCY!! linki porady mile widziane..
  
 
raczej nie dobrego wyciszenia a metalowej ściany grodziowej bagażnika Za 500zł to zbytnio nie poszaleje tym bradziej w samochodzie marki bmw gdzie właściciel na pewno ceni sobie dynamikę i siłę Jeżeli w grę wchodzi tylko nowy sprzęt to ciężko będzie wybrać za 500zł subwoofer i wzmacniacz, chyba ze 500zł osobno na wzmacniacz i 500 na subwoofer
  
 
Najlebsze rozwiązanie było by zastosowanie 2 x 25cm + monoblock.Ale za 500 to się nieda.Mam do oddania w dobre ręce sub Alpiny w klosecie 30 litrów,jak cie interesuje to daj na priv.
  
 
Myślę że 300zł na skrzynię, 300-400 na wzmaka i 100zł na kabelki to jest minimum.
Ostatnio zamontowaliśmy w brata Swifcie skrzynie BR MacAudio za około 300zł, musze przyznać że ma bardzo przyjemny miękki dzwięk.
Jako zasilanie posłużył średniej klasy wzmak kupiony na sale w USA , na mostku 1x200W. Przewody kosztowały około 100zł.
Biorąc pod uwagę małe koszta, efekt jest naprawde dobry.
Jak najbardziej polecam skrzynki MacAudio.
  
 
Cytat:
2007-06-18 18:23:08, BeeMWe pisze:
Myślę że 300zł na skrzynię, 300-400 na wzmaka i 100zł na kabelki to jest minimum. Ostatnio zamontowaliśmy w brata Swifcie skrzynie BR MacAudio za około 300zł, musze przyznać że ma bardzo przyjemny miękki dzwięk. Jako zasilanie posłużył średniej klasy wzmak kupiony na sale w USA , na mostku 1x200W. Przewody kosztowały około 100zł. Biorąc pod uwagę małe koszta, efekt jest naprawde dobry. Jak najbardziej polecam skrzynki MacAudio.



To załóż teraz z tego swifta muze do bmki i założe się że zmienisz zdanie.
  
 
Maniek, zaproponuj coś, weź oczywiście pod uwagę możliwości budżetowe.
Co masz w swojej e34??

  
 
Niestety konstruktor E34 jak i innych bmek przewidział tylko dobrą jazdę tym samochodem ale nie granie muzy w nim.Co mam to i tak tego nie kupisz bo to suma sumarum koszt 2 E34 (wszystkie nowe klocki).Ale powiem tak, na swoim 5 kanałowym ESX-e pozmieniałem sporo skrzynek a wraz znimi i głośników w przedziale 300-1300 za głośnik.Powielany na wielu forach HZ,IT i jeszcze kila innych 10-o calówek nadają się ale do sedana typu Astra 1i2 ,i innych ze składaną kanapą.Do tego auta podpasowała mi jedynie SWS-1041 i DLS UR10 oczywiście mowa o 1 sztuce.Teraz zakładam DLS W310 x2, gra lepiej od wymienionych (bas jest z przodu)ale nie ma takiego kopa(narazie 1szt) jak tamte.
Żadne JBL Blaupunkty czy Pionki nie dadzą rady,jak masz blisko do mnie to zapadnij i sam stwierdzisz że za 500 się nie da w E34 zagrać basem,chyba że z wędki.