Flaga FORD + smycz FEFK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałbym wystawić na licytacje flagę oraz smycz (komplet prawdziwego Fordomaniaka )


Flaga ma wymiary 115cm x 95cm, smycz z edycji mss'a nowa nie uzywana.
Start 20.06.2007
Koniec 11.07.2007 23:59

Startujemy od 30zl

PS. Mam nadzieje, ze nie narobiłem bałaganu, bo widzę same wątki Dieselki.
  
 
Super, tak to właśnie ma być

Daje te 30 na dobry początek

Pozdrawiam!
 
 
oooo dam 35 :]
  
 
no flaga 1 klasa...

40
  
 
ok daje 41 i niech nikt nie wazy sie przebijac
  
 
45 i co mi zrobisz
 
 
46 i to ja chce ta flage smycze moge oddac komus
  
 
hehe nic nie zrobie przebije do 47
  
 
55zł
  
 
Proszę nie spamować i trzymać się regulaminu. Na luźne dyskusje zapraszam do osobnego wątku

Hofmanek - priv.
  
 
60zł, będzie druga do kolekcji


Flaga oczywiście
  
 
61zł
  
 
70
  
 
Ponieważ Dieselki nie ma w necie to ją wyręczę

Markko666 spóźnił się o sekkundę, jego wpis nosi datę 12.07, a licytacja kończyła się 11.07 o 23:59

Gratulujemy Marcinowi_30 wygranej licytacji

Proszę Mazziego o info w tym wątku na temat wysokości kosztów wysyłki. Dopiero po wpłynięciu pieniążkow na pomocnicze konto Klubowe można realizować wysyłkę.
Proponuję też przeczytać regulamin, żeby było wszystko jasne
  
 
Widzę, że wkradł nam się mały błąd, który niestety spowodował zamieszanie przy najważniejszym.
Licytacje kończymy zawsze po 21 dniach o północy, czyli w tym konkretnym przypadku zakończenie licytacji nastąpiło o godz. 00:00 12.07.2007, a nie tak jak podał mazzi19 o godz. 23:59.
Mój błąd - że ne poprawiłam na samym początku licytacji pierwszego posta mazziego. Nie sądziłam, że minuta będzie miała tu znaczenie. Jednak jest to nowy dział i nowe doświadczenie dla nas wszystkich na Forum i uczę - oczywiście na swoich błędach
Przepraszam za zamieszanie Marcina_30 i markko666.

Zwycięzcą oczywiście jest markko666
  
 
No troche namieszalem z ta godzina ale na prawde nie chcialem.

W ogole sie nie spodziewalem, ze bedzie az takie zainteresowanie. Chcialbym podziekowac wszystkim ktorzy brali udzial w licytacji, a w szczegolnosci zwyciezcy czyli markko666.

Mam nadzieje, ze z tego zamieszania Marcin_30 nie czuje sie jak poszkodowany. W koncu chodzi o to, by jak najwiecej pieniedzy uzbierac dla dzieci.

Koszty przesylki pokryje ja. Prosze tylko adres do wysylki na priv.

Dziekuje w imieniu swoim i dzieciakow.
  
 
Pieniążki od marko666 są na koncie - 70 PLN.
  
 
były chyba nawet wcześniej