[marcinson] nowe wozidło uturbiona puszka :) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Marcinson, ładnie się prezentuje i mam nadzieję że to nie koniec, bo ładnie jak na początek

I mam jeszcze jedną nadzieję, że xenony wsadziłeś na potrzeby fotek i sprawdzenia jak wygląda, a nie tak docelowo... Bo na coś takiego właśnie montuje halogeny 2 x 100W włączane z długimi i ustawiane wyżej niż być powinno... Wsadź je w soczewkę, spoleruj szkło i będzie OK. Owszem, trochę roboty. Inaczej lepiej zapomnij.
  
 
Cytat:
2007-10-25 21:15:36, RemikGT pisze:
tak sobie popatrzyłem i ,jesli dobrze by pokombinowac to nakładke ala moretty mozna samemu wysmyczyc albo kogos kto robi w zywicy,osobiscie nie bede robiła ale patrząc realnie zaadoptowac lampy okrągłe z innago auta dwa rozbite reflektory z rsa i troszke cierpliwosci i mysle dałoby rade


Na allegro jest pełno. Reflektory z E30, są też nówki fi80 (drogowe, haluny)... tylko są 2 problemy: regulacja tego i zapewnienie szczelności.
  
 
no to tak kumpel mi dał do przymiarki soczewki bixenonowe razem z przetwornicami i palnikami tylko jest jeden problem jeżeli coś nie wyjdzie to każda lampa ok 200 pln i ciężko będzie te ogromne soczewki z silnikami wcisnąć w lampę :/ już sie obawiam wycinania lustra
może ktoś już montował takie duże soczewy w lampy mk5 ?

  
 
jednak wszystko sie da zrobić ciężko ale ... fotka przymiarki jeszcze ładnie wykończyć pierścień jakiś szkło spolerowane i mk5 na bixenonie

[ wiadomość edytowana przez: marcinson dnia 2008-03-23 17:22:51 ]
  
 
czytając wątki na temat przeróbek lamp zastanawia mnie jak to przejdzie przegląd? diagnosta przepusci takie cuś? przeciez na to nie ma atestu
  
 
No no panie ,czuje że bedzie wypasnie,ARKU CLX z przegladami to wiesz jak jest, nie kazdy diagnosta sie zna
  
 
Nabędzie się drugi zestaw lamp i raz na rok będzie można je podmieniać
  
 
Cytat:
2008-03-23 19:00:54, RemikGT pisze:
No no panie ,czuje że bedzie wypasnie,ARKU CLX z przegladami to wiesz jak jest, nie kazdy diagnosta sie zna



eheh mam nadzieje

z przeglądem to akurat nie problem w moim przypadku do znajomka podbite i po sprawie najgorsze będzie teraz dorwać kogoś żeby mi to szkło spiłował ale spoko jakoś poradzę
  
 
a co wsadzisz do komory po dlugich ?
  
 
nic tam będzie zwykła żarówka której nawet nie podpinam
  
 
Marcinson taka moja rada- nie dawaj żadnego pierscienia ozdobnego , ja miałem i przy czarnej lampie jest kiszka.Rób lampe na czarno i będzie cacy. Polerujesz cały klosz czy kółko tak jak ja mam?


  
 
Cytat:
2008-03-23 20:26:40, Slowik pisze:
Marcinson taka moja rada- nie dawaj żadnego pierscienia ozdobnego , ja miałem i przy czarnej lampie jest kiszka.Rób lampe na czarno i będzie cacy. Polerujesz cały klosz czy kółko tak jak ja mam?



super sie prezentuje goferek kurcze właśnie nie wiem jak z tym polerowaniem klosza w sumie to Vince miał całość klosza i efekt superowy a co do pierścienia ozdobnego to pasuje coś tam założyć bo będzie widoczne w lampie za soczewką światło tak mi się wydaje
  
 
Jak juz założysz pierścień to zrób go na czarno.
Vince z tego co pamiętam miał wypolerowaną połowę klosza.
  
 
no to tak nabyłem nowy zawias od kolegi z klubu








  
 
kurcze musiałem odstawić maszynę do lakiernika bo jakiś osiołek mi wjechał w tylne nadkole teraz prostowanie i malowanie :/ poza tym zdecydowałem sie na zmatowienia lakieru papierem wodnym całości autka i wypolerowanie

a w między czasie zakupiłem nowe klakierki na moje piękne 17 stki
Pirelli P Zero Nero 205/40/17 jeździ ktoś na takich gumkach ? bo z tego co czytałem w opiniach to ponoć mają b. dobrą przyczepność
  
 
ja smigalem na takich ale dosc krotko (jakies 4/5tys km)....mimo wsyzstko nie mialem do nich zadnych zastrzezen...
  
 
Cytat:
2008-03-23 17:22:10, marcinson pisze:
jednak wszystko sie da zrobić ciężko ale ... fotka przymiarki jeszcze ładnie wykończyć pierścień jakiś szkło spolerowane i mk5 na bixenonie [ wiadomość edytowana przez: marcinson dnia 2008-03-23 17:22:51 ]


a jak zamierzasz to wyregulować (w pionie i w poziomie)? No i co z regulacją reflektora? Zmieścisz gniazdo żarówki w pokrywce? Ja musiałem przedłużać pokrywki...:
KLIK

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2008-03-28 10:11:11 ]
  
 
Super, będzie się niedługo prezentować że hoho
Cytat:
2008-03-23 18:57:22, ArekCLX pisze:
czytając wątki na temat przeróbek lamp zastanawia mnie jak to przejdzie przegląd? diagnosta przepusci takie cuś? przeciez na to nie ma atestu


No w zasadzie przy tuningu na wstępie trzeba się przeprosić z Panami diagnostami Takie już hobby, że nie trzeba na to patrzeć, bo nic by się w aucie nie ruszyło A potem trzeba jeździć do skutku po różnych zakładach, albo mieć piękne oczy
  
 
Cytat:
2008-03-28 10:10:04, surec pisze:
a jak zamierzasz to wyregulować (w pionie i w poziomie)? No i co z regulacją reflektora? Zmieścisz gniazdo żarówki w pokrywce? Ja musiałem przedłużać pokrywki...: KLIK [ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2008-03-28 10:11:11 ]



nie taka łatwa sprawa z regulacją ale soczewka będzie zamontowana na lustrze wewnętrznym i można będzie ją ustawić jak zwykłą żarówkę posadzę to na sylikonie tak mniej więcej podjadę na stacje diagnostyczną do kumpla i ustawimy dobrze


  
 
Cytat:
2008-03-28 10:31:10, Wojo pisze:
Super, będzie się niedługo prezentować że hoho No w zasadzie przy tuningu na wstępie trzeba się przeprosić z Panami diagnostami Takie już hobby, że nie trzeba na to patrzeć, bo nic by się w aucie nie ruszyło A potem trzeba jeździć do skutku po różnych zakładach, albo mieć piękne oczy




mam nadzieje że autko troszkę będzie się lepiej prezentowało
a co niedociągnięć w samochodzie to lampy to pryszcz
np. brak koła zapasowego brak trójkąta brak apteczki odłączone światła postojowe i wiele wiele innych