Nie ma jak to bezproblemowe forum ;-P

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ciesze sie, ze funkcje dostepne na forum niosa wszystkim tyle radosci ale czasami az dziw bierze ze wszystko odbywa sie tak bezproblemowo ...

pozdr.
  
 
hehe, spokojnie, na pewno musi być jakieś niedociągnięcie..już ja je znajde...
  
 
Ja juz znalazlem, prosze: tutaj...
  
 
Jarku, czy ilosc stron historii forum jest jakos ograniczona?
  
 
Cytat:
2002-09-28 19:19:22, Ptaszyna pisze:
Jarku, czy ilosc stron historii forum jest jakos ograniczona?



Witam

Nie jest w zaden sposob ograniczona. Czy masz jakies obawy? Skad taki pomysl, ze moze byc ograniczona?

pozdr.
  
 
Bo kiedy tak kazde forum dojdzie do np 200 stron to zacznie to w koncu zajmowac te kilka kB hehe. Miejsce na dysku w koncu tez kosztuje. Kiedys pisalem na forum gdzie stron historii bylo iles tam, teraz jest powiedzmy 8 - 9.
  
 
Miejsce to nie problem, dzisiaj MBajty sa juz na tyle tanie, ze nie ma potrzeby usuwac historii.

Mysle jednak, ze niezlym pomyslem byloby utrzymywanie porzadku na forum na tyle aby po jakims czasie w historii zostawaly tylko watki techniczne a watki pt. "Test", "hehe extra działa" czy "Dla mnie kiszka" zostaly usuniete przez moderatora. W ten sposob moze udaloby sie zaprowadzic taki porzadek aby byl sens stworzenia dodatkowego modulu, ktory generowal by jakies archiwum "typu FAQ".

Zreszta wszystko jest do obgadania

pozdr.
  
 
No to ja już zaczynam robić porządki
jeżeli z tego powstanie kiedyś "encyklopedia" lub tzw. FAQ to warto wyrzucić kilkadziesiąt nawet tematów, nawet kosztem pozycji forum w serwisie MotoNews
  
 
Jak zamknac temat?
  
 
moderator i uprawnione wybrane osoby maja stosowne menu na dole kazdego topicu i moga zamykac lub ukrywac (widoczny tylko dla osob z listy klubowej) watek.

pozdr.