[mazowszanin19]jak oceniacie cabrio z radomia - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
malowane były środki ale mi nie wyszły postojówki nie mogłem odkleic szkła od plastiku moczyłem we wrzątku i nie dawało rady aż do akcji wkroczył śrubokręt (pozdrawiam pracowników praktikera)
  
 
Hokej od GTI sam w sobie jest ładny, ale tutaj do niczego nie pasuje

Założyłbym maskę i grill od mkV. Jak to się stało że ma od mkVI?

Koniecznie coś zrobić z pomarańczowymi kierunkami.

Zobaczymy jak będzie na nowych kołach (min. 15" najlepiej 16"), ale teraz wygląda jakby przód był odsadzony a tył schowany w nakolach, w dodatku tylne koła chowają się dużo bardziej w nadkolach co powoduje efekt wizualny bardziej zglebionego tyłu, więc można by go trochę podnieść.

Jakaś ładna końcówka wydechu bądź cały tłumiczek też by sie przydały, dziurze w dokładce.

No i przydała by sie porządna sesja, porządnym aparatem

Reszta to już powinna byc inwencja twórcza właściciela
  
 
Cytat:
2007-07-20 12:14:14, mazowszanin19 pisze:
malowane były środki ale mi nie wyszły postojówki nie mogłem odkleic szkła od plastiku moczyłem we wrzątku i nie dawało rady aż do akcji wkroczył śrubokręt (pozdrawiam pracowników praktikera)


Ale bodajże Slowik miał patent na dymione (dosłownie) postojówki...
  
 
Cytat:
2007-07-20 13:47:06, surec pisze:
Ale bodajże Slowik miał patent na dymione (dosłownie) postojówki...



o mój drogi to nie ja lecz tofast czy asior ....proszę mnie z takimi patentami nie kojarzyć
  
 
Cytat:
2007-07-20 13:54:43, Slowik pisze:
o mój drogi to nie ja lecz tofast czy asior ....proszę mnie z takimi patentami nie kojarzyć


sorki, może coś pokręciłem, ale jak przyciemniałeś kierunki górne MK5 w swoim? Nie było nic dymione?

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2007-07-20 14:02:38 ]
  
 
Cytat:
2007-07-20 14:02:09, surec pisze:
sorki, może coś pokręciłem, ale jak przyciemniałeś kierunki górne MK5 w swoim? Nie było nic dymione? [ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2007-07-20 14:02:38 ]


nie nie było nic dymione , ja miałem dwa komplety kierunków-z jednego był przód a z drugiego tył bo gorąca woda w przypadku kierównków nie sprawdza się.
  
 
Cytat:
2007-07-20 13:54:43, Slowik pisze:
o mój drogi to nie ja lecz tofast czy asior ....proszę mnie z takimi patentami nie kojarzyć





no to Cie kolego pojechali
  
 
  
 


[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2007-12-17 18:36:45 ]
  
 


[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2007-12-17 18:39:46 ]
  
 
  
 
  
 
fajne alu, takie jak moje na zimę.
A tak BTW, to niezły pług. Powinni Ci dopłacać dozorcy za odśnieżanie.
  
 
ladnie siedzi fele takie sobie ale auto ogolnie ladne
  
 
aktualnie autko stoi na klutowych bbs
  
 
powiem tak wieksza felga mniejszy profil oponki...i bedzie git
  
 
no i zostało sprzedane niemal na pewno bedzie sobie jeżdzic u mnie po osiedlu jak za starych dobrych czsów
  
 
Cytat:
2007-12-17 13:33:10, mazowszanin19 pisze:
no i zostało sprzedane niemal na pewno bedzie sobie jeżdzic u mnie po osiedlu jak za starych dobrych czsów



jakoś nie mogłem spotkać
  
 
gdyby nie cabrio zajaca to pewnie bym dzwonil do Ciebie bo widzialem na allegro, a nie zczailem nawet ze to klubowy...
  
 
tylko że mój sprzedany był za smieszne pieniążki ceniłem 5 dla obcych a kupił kolaga za 4tys