Pytanko o oringi ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!!
Mam problemy z essim gdy rano go odpalam obroty czasami lekko spadaja (nie gasnie) i samochod chodzi nierowno i jak podczas jazdy wrzuce luz to obroty spadaja (ale tylko na zimnym) z czasem te objawy ustaja (przygasanie gdy wrzuce luz) i gdy jest cieply obroty faluja i od czasu do czasu samochod chodzi nierowno a nawet obrotki bardziej spadaja Mam odpiety czujnik predkosci (bo gdy byl podpiety to samochod gasl nawet na cieplym) wszystkie wezyki od odpowietrzania sprawdzone a zaworek jest nowy , silniczek krokowy czyszczony i dobry. Dzisiaj wymienialem olej i zauwazylem ze przy jednym wtrysku jest mokro a przy pozostalych nie czy to oznacza ze oring puscil Czy to moze byc przyczyna takich objawow a jak nie to co pozdrawiam
  
 
up nikt nie mial takiego problemu
  
 
wyjecie wtryskiwaczy to pare minut roboty!! wyciagnij i zobacz czy nie jest mechanicznie uszkodzony!! a jak nic nie widac to sprobuj zamienic miejscami
  
 
No i okazalo sie ze sa dobre a to mokre miejsce to olej bo mi sie lalo z pod uszczelki. No to juz niewiem co moze byc przyczyna pomocy !!!!!!!!!!!!!