TU SIĘ WITAMY - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć :!:

Ooops, podałem błędny URL . Jeszcze raz - link do mojej stronki tigrowej:
md.symboliczna.net/tigra
  
 
WITAM WSZYSTKICH OPELMANIAKÓW!!!MAM NADZIEJE ŻE CZEKA MNIE FAJNA ZABAWA
  
 
Witam wszystkich nowych
  
 
No witam po dluuugiej nieobecnosci na forum...obiecuje poprawe
  
 
Hej! Jak sie witamy to witam wszystkich! A szczegolnie posiadaczy oplow astra! Jestem nowy i jak cos pomieszalem teraz lub pomieszam to prosze o wyrozumialosc
  
 
Aha! Osobno (tak jak obiecalem ) witam klubowicza dansing!
Naprawde fajny gosc i troche pomocny podczas moich przygod kiedy zapisywalem sie do klubu! Wielkie DZIEKI!
  
 
Marchew GSI - witamy w klubie
  
 
Tak sie zastanawiam kiedy beda fotki mojej fury? Caly czas oczekuje... Jak dlugo to trwa? Moze ktos wie?
  
 
To i ja sie przywitam,w sumie to jestem tutaj zarejestrowany kolo 120dni,ale nigdy sie chyba nie udzielalem,mialem przerwe w dostawie internetu przez ten czas,teraz mam nadzieje aktywnie uczestniczyc,udzielac pomocy i tej pomocy otrzymywac tez od WAS.
Takwiec WITAM
  
 
witamy w gronie OKP


pozdrowienia
  
 
Witam jako nowy na OKP
Pozdrawiam
  
 
Witam wszystkich! Jestem nowy na tym forum wiec mam nadzieje ze wybaczycie mi jakies niedociagniecia! Mam również nadzieje że bedzie mi dane pojawić sie na jakimś zlocie i przynajmniej częśc z Was poznać!!!! PZDR
  
 
Tez nie jestesm tu dlugo ale witam wszystkich "nowych klubowiczow"!
  
 
witam jestem tu dopiero 3 dni wcześniej nic nie wiedziałem o klubie to terez pojeżdzimy na jakieś zloty
  
 
WITAM WSZYSTKICH NOWYCH I NIETYLKO
  
 
temat iscie ambitny ...
  
 
Witam wszystkich starych i nowych opel maniakow !!

Ciesze sie ze moge dolaczyc do tak zacnego grona Opelowcow

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow Opli i innych samochodopodobnych
  
 
Witam wszystkich, starych i młodych, zardzewiałych i nowiutkich. Zaczynam przygodę z Oplem, może coś się dowiem...

Pozdrawiam!
  
 
No bardzo sie ciesze ze ktos z mojego miasta dolaczyl...

A jakbys chcial nalepe na szybe z kujpom zapraszam do siebie

Mam nadzieje, ze przylaczyles sie do OKP bo przeczytales adres www na moim asterixie...

OPEL RULZZZZ...

Aha, no i serdeczne staropolskie łelkom...

PS: A tak profila uzupelnic, co by zdjecia zobaczyc, co by koledze z kluba mignac dlugimi na polnej czy gdziesik aaa???


[ wiadomość edytowana przez: netghost dnia 2005-01-24 22:16:14 ]
  
 
Witam Ciebie netghost!
Z nalepą - koniecznie, foto wkrótce. Migać możesz mi przed fortem ze śrubami - zapraszam!