TU SIĘ WITAMY - Strona 26

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dobra buda.Witamy!
  
 
Witam nowych
  
 
Dzień dobry wieczór. Po zakupie Opla Zafiry A Fl 2.2 DTI, postanowiłem się dopisać do waszego grona. Zostałem przyjęty.
  
 
WITAMY!!!!!!!
  
 
Witam wszystkich szanownych posiadaczy OPLA wszelkiej maści i jakości Jestem zadowolonym userem Kadetta E z 1989 roku, pochodzę ze śląska wczoraj wyczytałem ze był zlocik Przeczyce/Siewierz niestety doczytałem tej informacji zbyt późno....

witam jeszcze raz wszystkich i dziękuję za nadanie mi przynależności do klubu.
  
 
Witaj w klubie.
  
 
witam wszystkich jestem tutaj nowy wiec i tutaj sie przywitam. pozdrawiam
  
 
Witamy kolegę w klubie.
  
 
Jako że zmieniłem klub z espero na Opla chciałem się oficjalnie Przywitać jakby co jestem również na OKP Omega Klub Polska jako dobolos
pozdrawiam wszystkich serdecznie
  
 
Witam
z jednej strony jestem tu od dawna, a z drugiej od niedawna.
Jestem wielkim miłośnikiem Kadetta E, którego niedawno się w końcu pozbyłem..
Na projekcie Kadett kiedyś troche się znałem. Obecnie rozpracowuję Speedstera Turbo

liczę że uda mi się gładko wrócić do życia klubowego

pozdrawiam
  
 
A ja z racji zakupu następnej Astry (tym razem G) witam ponownie po długiej nieobecności. Tym razem postaram sie bardziej uczestniczyć życiu klubowym

Pozdrawiam wszystkich
  
 
Siemandero Wszystkim

  
 
Elo Maolat !
  
 
elo srelo wkoncu trafiles
  
 
Upss... a ja ten wątek ominąłem....

Więc mimo jako mego gapiostwa i z pewnym opóźnieniem ale jednak jako nowy forumowicz witam serdecznie.
  
 
Witamy-Witamy
  
 
Witam wszystkich, dzień dobry i pozdrawiam
  
 
Dzień dobry po dłuższej nieobecności. Ponieważ srebrna strzała wybyła na pewien czas za góry i morza więc mam okazję dosiadać jej nie częściej niż raz na pół roku to i nie było za bardzo tematu to odzywania się. Ale życie płata nam figlę więc przesiadłem się do asterki kombiaczka więc wypada zameldować się po raz drugi.
  
 
Powitać!
  
 
Nie witałem się wcześniej to nadrobię to teraz.
Będę się tu pojawiał. Ogólnie posiadam Daewoo Espero, ( Fiata 126 el w remoncie generalnym obecnie ), Lancie Lybre co prawda brata ale ja się nią opiekuję i traktuję ją jak swoją. Posiadam też Opla Astrę F kombi już z silnikiem Ecotec sprowadzoną ze Szwajcarii.
Jestem użytkownikiem Forum Espero na Moto News więc tam zapewne są inne zasady forum. Postaram się dostosować i do tych.
Pozdrawiam.